kalendarz i plany ufc 2024

Organizacja UFC ujawnia plany na 2024 rok i kalendarz gal [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 grudnia 2023

Organizacja UFC opublikowała specjalny materiał video za pośrednictwem którego zaprezentowano plany oraz kalendarz gal na początek 2024 roku.

W weekend odbyła się specjalna konferencja organizacji UFC, na której zaprezentowano uczestników kilku najważniejszych gal, które odbędą się na początku 2024 roku.

O wielu zestawieniach wiedzieliśmy już wcześniej jednak dzień później zaprezentowano dodatkowy materiał video, w którym zebrano wszystkie najważniejsze informacje, a także ujawniono kolejne daty oraz lokalizacje eventów.

https://www.youtube.com/watch?v=ILbWbtTDfqU

Kalendarz gal UFC – 2024 rok

Styczeń:

Luty:

Marzec:

Kwiecień:

  • UFC 300 – 13 kwietnia

Ponad to zaprezentowano także lokalizację gal, które nie mają jeszcze konkretnych dat i odbędą się w dalszej części roku. Organizacja UFC zawita między innymi do: Brazylii, Anglii, Abu Dhabi, Francji, Australii. Odbędzie się także gala Noche UFC na nowoczesnym obiekcie Sphere w Las Vegas.

Co ciekawe póki co pominięto kilka gal, które mają odbyć się w marcu, dokładniej wydarzenia planowane na 16 i 23 marca. Może to oznaczać, że nie podjęto jeszcze finalnej decyzji odnośnie tego w jakich lokalizacjach odbędą się te dwie gale.

Niestety póki co w planach organizacji UFC nie ma powrotu do Polski. Wydawać by się mogło, że posiadanie dwojga byłych mistrzów, a także znajdującego się w czołówce Mateusza Gamrota powinno wystarczyć na powrót najlepszej ligi MMA na świecie do naszego kraju. Póki co próżno szukać gali w Polsce w rozpisce wydarzeń UFC na pierwsze miesiące 2024 roku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments