roman dolidze vs nassourdine imavov luty ufc

Roman Dolidze vs Nassourdine Imavov – mocne starcie średnich walką wieczoru gali UFC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 listopada 2023

Roman Dolidze i Nassourdine Imavov zmierzą się w walce wieczoru gali UFC na początku lutego 2024 roku. Mocne starcie notowanych w rankingu średnich da odpowiedź na to, który z nich jest gotów na jeszcze większe wyzwania.

Francuskojęzyczny portal MMA Time poinformował o pojedynku Roman Dolidze vs Nassourdine Imavov. Gruzin nie ma ostatnio szczęścia i zapewne liczy na to, że tym razem w końcu uda mu się wejść do octagonu. Dolidze potwierdził zestawienie na swoim profilu na instagramie.

35-letni Roman Dolidze zakończy 2023 rok z zaledwie jedną stoczoną walką na swoim koncie. Ponad to był to pojedynek przegrany przez Gruzina. Dolidze miał zestawioną walkę z Derekiem Brunsonem na UFC 295 jednak Amerykanin ostatecznie nie przedłużył umowy i przeniósł się do PFL.

Później matchmakerzy wystawili Romana do walki wieczoru nadchodzącej, grudniowej gali UFC w Austin. Dolidze miał walczyć z Jaredem Cannonierem jednak „The Killa Gorilla” zerwał więzadła w kolanie i wypadł z pojedynku. Ostatecznie zatem seria niefortunnych zdarzeń doprowadziła do tego, że Gruzin stoczy kolejną walkę dopiero 3 lutego 2024 roku.

Reprezentujący Francję Nassourdine Imavov miał podobny niefart co jego kolejny rywal. Imavov stoczył w tym roku dwie walki, obie z reprezentantami klubu Xtreme Couture. Najpierw w styczniu Nassourdine przegrał z Seanem Stricklandem, a następnie w czerwcu jego pojedynek z Chrisem Curtisem został uznany za nieodbyty po tym jak zawodnicy przypadkowo zderzyli się głowami.

Imavov miał wrócić do startów na UFC 294 w Abu Dhabi jednak musiał wycofać się z tej gali z powodu kontuzji. Mamy nadzieję, że szczęście będzie teraz stało po stronie obu zawodników i obaj bez problemów zdrowotnych zameldują się w na gali UFC w lutym, a gdy zamkną się drzwi octagonu niech wygra lepszy po dobrej walce.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments