cedric doumbe pokonał willisa na gali bellatora w paryżu video

Cedric Doumbe pewnie pokonał Willisa na gali Bellatora w Paryżu [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 maja 2024

Cedric Doumbe zanotował wygraną w co-main evencie gali Bellatora w Paryżu. Doumbe pokonał Jaleela Willisa w pierwszej rundzie walki przez TKO.

Cedric Doumbe i Jaleel Willis zmierzyli się w drugiej walce wieczoru gali Bellatora w stolicy Francji. Starcie zostało zakontraktowane w catchweightcie do 175 funtów ponieważ zastąpiło jedną z walk mistrzowskich, która pierwotnie miała wejść w skład tego wydarzenia.

Zawodnicy od początku ruszyli na siebie, a Amerykanin nie bał się wymieniać ciosów z Francuzem co zaskoczyło nawet komentatorów. Były podwójny mistrz GLORY jednak świetnie się ruszał, schodził z linii ciosu, robił uniki i sam wyprowadzał celne uderzenia.

Willis podjął nieudaną próbę przeniesienia walki na matę, a w pewnym momencie to Doumbe udało się znaleźć na górze w parterze, jednak zawodnicy szybko wrócili do stójki.

Sekwencja ciosów kończąca pojedynek zaczęła się od dobrego prawego haka Cedrica Doumbe, po którym Willis padł twarzą do maty. Francuz dopadł rywala i wyprowadził sekwencję uderzeń jednak Willis trzymał się twardo i próbował wstać. Ostatecznie dość pechowo dla Amerykanina sędzia przerwał walkę w momencie, w którym ten wstał i odchodził do boku pod siatką.

Jaleel Willis nie protestował przerwania co świadczy o tym, że mocno odczuł uderzenia Cedrica Doumbe. Francuz wrócił na ścieżkę zwycięstw, a po wygranej w klatce zameldował się Anthony Pettis, który wyraził chęć walki z Doumbe na kolejnej gali w Paryżu.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments