joe pyfer zmierzy się z rywalem z top 10

Joe Pyfer zmierzy się z zawodnikiem z TOP 10 rankingu w walce wieczoru gali UFC w lutym!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 listopada 2023

Dana White zapowiedział, że Joe Pyfer po serii zwycięstw po raz pierwszy otrzyma szansę występu w walce wieczoru gali UFC. Pyfer zmierzy się z zawodnikiem z TOP 10 rankingu, który powróci do startów po rocznej przerwie.

Dana White z okazji Święta Dziękczynienia postanowił ogłosić kilka zestawień na kolejne gale organizacji UFC. Szef najlepszej ligi MMA na świecie zdradził, że 10 lutego 2024 roku Joe Pyfer po raz pierwszy wystąpi w walce wieczoru gali UFC.

Amerykanin jest niepokonany w ostatnich trzech latach i organizacja UFC najwyraźniej chce sprawdzić jak poradzi sobie z wysoko notowanym rywalem i czy „uciągnie” medialnie udział w main evencie wydarzenia. „Bodybagz” w octagonie organizacji UFC pokonał kolejno: Alena Amedovskiego, Geralda Meerschaerta oraz Abdula Razaka Alhassana.

Rywalem Pyfera będzie doświadczony Jack Hermansson, notowany aktualnie na dziesiątym miejscu rankingu kategorii średniej. Powracający po rocznej przerwie od startów „Joker” zapewne zrobi wszystko, aby zatrzymać hype train rywala i utrzymać wysokie miejsce w rankingu. Hermansson ma w rekordzie wygrane nad takimi zawodnikami jak Kelvin Gastelum czy Jacare Souza.

Do walki Joe Pyfer vs. Jack Hermansson dojdzie 10 lutego 2024 roku. White nie ogłosił jeszcze lokalizacji tego wydarzenia jednak raczej będzie to mniejszy event z cyklu Fight Night.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments