sean strickland vs dricus du plessis na ufc 297 dana white potwierdza

Sean Strickland vs. Dricus du Plessis na UFC 297! Dana White potwierdza wielką walkę o pas kategorii średniej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 listopada 2023

Dana White prezes organizacji UFC potwierdził walkę Sean Strickland vs. Dricus du Plessis, która odbędzie się na gali UFC 297 w Toronto. Amerykanin i reprezentant RPA zmierzą się w wielkim pojedynku o pas kategorii średniej!

Dana White zaskoczył fanów MMA porcją dobrych informacji. Dyrektor zarządzający organizacją UFC ogłosił pojedynek Sean Strickland vs. Dricus du Plessis. Do wielkiej walki o pas kategorii średniej dojdzie 20 stycznia na gali UFC 297 w Toronto.

Dricus du Plessis miał walczyć z Adesanyą jednak uraz odniesiony w starciu z Robertem Whittakerem uniemożliwił reprezentantowi RPA udział w pojedynku. Z niedyspozycji Afrykanera skorzystał Sean Strickland który wywalczył pas mistrzowski kategorii średniej pokonując Israela Adesanyę po jednogłośnej decyzji sędziów. Amerykanin stanie zatem do pierwszej obrony mistrzowskiego tytułu.

Historia zatem zatoczyła koło i teraz o pas kategorii do 84 kilogramów zawalczą Strickland i Du Plessis. Faworytem zapewne będzie „Tarzan”, który sprawił nie lada sensację odbierając pas „Stylebenderowi”. Obdarzony solidnym uderzeniem „Stillknocks” zrobi wszystko by spełnić marzenia i wywalczyć upragniony pas.

W ostatnich dniach sporo było plotek na temat gali UFC 297, a teraz wreszcie za sprawą Dany White’a uzyskaliśmy potwierdzenie kogo zobaczymy w octagonie na gali w Kanadzie. Do sieci trafiła już także pierwsza grafika promująca walkę Sean Strickland vs. Dricus du Plessis, którą opublikowała stacja ESPN.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments