Musk vs Zuckerberg w UFC?! Dana White rozmawiał z miliarderami! „Największa walka w historii wszechświata”

S
0
Opublikowano: 23 czerwca 2023

Niewykluczone, że wkrótce dojdzie do prawdziwej walki miliarderów w MMA. Mark Zuckerberg i Elon Musk zaczepiali się ostatnio w social mediach proponując pojedynek w oktagonie. Do obu odezwał się Dana White.

Współzałożyciel Facebooka i właściciel Tesli i Twittera to zdecydowanie największe postaci świata social mediów. W ostatnim czasie posłali w swoją stronę kilka wpisów na Ćwierkaczu proponując walkę. Nie mogło to umknąć uwadze Dany White’a, który powiedział w rozmowie z TMZ Sports, że skontaktował się zarówno z jednym, jak i drugim.

„Mark Zuckerberg odpowiedział [Elonowi] 'wyślij mi lokalizację’, jak Khabib Nurmagomedov, gdy ktoś go wyzywał. Rozmawiałem z Elonem i Markiem minionej nocy, obaj są śmiertelnie poważni w sprawie walki.”

„Od jednego i od drugiego usłyszałem 'pewnie, zrobię to’. Pierwszy odezwał się do mnie Mark Zuckerberg, pytając: 'on tak na poważnie?’ Odpowiedziałem, że muszę się upewnić. Zadzwoniłem i usłyszałem: 'tak, jestem śmiertelnie poważny’. To by była największa walka w historii świata. Większa, niż jakakolwiek, którą wcześniej zrobiliśmy. Pobiłaby wszelkie rekordy sprzedaży PPV, a ci goście zapewniliby miliony dolarów na cele charytatywne. Nie tylko fani sportów walki, lecz także każdy inny człowiek chciałby to zobaczyć.”

Dopóki żadne kontrakty nie będą podpisane, dopóty można jedynie dywagować, czy do niej dojdzie. Dana White zapewnił jednak, że obaj wydają się być bardzo chętni, a on bardzo zainteresowany zestawieniem ich u siebie.

„Żyję z tego, że organizuję walki, które ludzie chcą zobaczyć. Jeśli naprawdę chcą się bić i mówię poważnie, to znajdziemy sposób, żeby to zrobić. Największy pojedynek wszechczasów dotychczas, to Floyd vs Conor. Myślę, że ta walka potroi sprzedaż. Takie starcie nie ma limitów, może przebić wszystko.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments