Amosov trenuje z Gamrotem Czerwony Smok

Mistrz Bellatora rozpoczął treningi z Mateuszem Gamrotem w Czerwonym Smoku!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 maja 2023

Yaroslav Amosov, mistrz organizacji Bellator w kategorii półśredniej zameldował się w Poznaniu gdzie będzie trenował wspólnie z Mateuszem Gamrotem. „Gamer” zamieścił zdjęcie z „Dynamo” na swoim profilu na instagramie.

Yaroslav Amosov (27-0) to niepokonany mistrz organizacji Bellator MMA, który może się pochwalić wygranymi nad takimi zawodnikami jak Roberto Soldić, Diego Gonzalez, Gerald Harris, Erick Silva, Ed Ruth, Douglas Lima czy Logan Storley (dwukrotnie).

Mateusz Gamrot (22-2, 1NC) i Yaroslav Amosov znają się z wspólnych treningów w American Top Team i mają przyjacielskie relacje. Nie może zatem dziwić fakt, że doskonały zawodnik w końcu pojawił się w Czerwonym Smoku by potrenować wspólnie z Polakiem. Liczymy na to, że wkrótce w sieci poza zdjęciem pojawią się także migawki, a może nawet całe nagrania video ze wspólnych treningów „Gamera” z „Dynamo”.

Na ten moment oficjalnie ani Gamrot ani Amosov nie mają jeszcze zakontraktowanych kolejnych walk jednak skoro postanowili rozpocząć wspólne treningi niewykluczone, że coś jest na rzeczy i że zarówno mistrz Bellatora jak i jeden z topowych zawodników kategorii lekkiej UFC wkrótce potwierdzą powrót do klatki.

Mateusz Gamrot napisał na instagramie:

„Jeśli chcesz być najlepszy, trenuj z najlepszymi!”

Zostaw ocenę
1
1
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments