Michał Włodarek wsparł Michała Materlę i ostro pocisnął z Masą

Michał Włodarek kolejnym zawodnikiem który wsparł Materlę i ostro pocisnął z Masą

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 28 kwietnia 2024

Michał Włodarek podobnie jak Marcin Różalski postanowił stanąć po stronie Michała Materli. Komar wsparł Berserkera i ostro pocisnął z Masą.

Michał Włodarek były zawodnik federacji KSW jest kolejnym zawodnikiem który wsparł Michała Materlę po tym, gdy świadek koronny Masa oczernił Szczecinianina w sieci.

Popularny Komar zamieścił na instagramie długi wpis, w którym ostro pocisnął z byłym członkiem gangu pruszkowskiego, który poszedł na współpracę z policją.

Włodarek nie przebierał w słowach i użył wielu niecenzuralnych słów. Pełną wypowiedź Michała znajdziecie na jego profilu na IG natomiast poniżej znajdziecie jej mały fragment:

– Oto skład mocny nie do złamania, każdy z nas na tym zdjęciu ma każdego z nas za sobą!!!
I tak jest właśnie i będzie za każdym razem kiedy gówno próbuje kogoś z nas oczernić.
My to g*wno spłukujemy – jakaś MASA, która jest masą g*wna i niczym więcej, próbuje wybić się na historiach stworzonych na swoje potrzeby na plecach jednego z nas !!!!wybicia się w internecie żeby zarabiać i jakoś spróbować zatrzeć swój nędzny kierunek życiowy jakim poszła w swoich decyzjach lata temu. Szmaty są do podłogi przecież!!! I tam zostań szmatko siedź bo tu za mądrzy są LUDZIE żeby łykali te twoje śmieci jakimi próbujesz karmić ich.

Zostaw ocenę
128
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Admag
1 miesiąc temu

Wszystko fajnie się wspierają. Ale jesli Masa ma racje czy jakaś wiedzę na ten temat.? No cóż Ale wspierajcie się dalej.