Radek Paczuski vs Michał Materla

Michał Materla i Radosław Paczuski – droga do XTB KSW Colosseum 2. Paczuski wielkim faworytem bukmacherów!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 maja 2023

Na gali XTB KSW Colosseum 2 dojdzie do pojedynku dwóch doskonałych średnich. Michał Materla i Radosław Paczuski zmierzą się w starciu byłego mistrza z wschodzącą gwiazdą federacji. Jak wyglądała droga obu zawodników do walki na Stadionie Narodowym?

Michał Materla zdecydowanie góruje doświadczeniem w MMA nad Radosławem Paczuskim. Berserker ze Szczecina na swoim koncie ma 41 stoczonych pojedynków. Aż 25 walk wygrał przed czasem. Trzynaście razy poddawał swoich rywali, a dwanaście posyłał ich na deski.

Materla wywodzi się z brazylijskiego jiu-jitsu, które zawsze było jego najmocniejszą bronią, ale od lat jest już wszechstronnym zawodnikiem MMA, którego pięści równie często, co techniki kończące, dają się rywalom we znaki. Reprezentant Berserkers Team jest byłym mistrzem KSW w kategorii średniej.

Michał zapowiada, że jest w pełni zdrów i w pełni sił. Zdaje sobie sprawę, że rywalizacja z dużo młodszym Radkiem Paczuskim będzie dla niego ogromnym wyzwaniem, ale otwarcie mówi o tym, że właśnie takie wyzwania najbardziej motywują go do walki.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Radosław Paczuski – droga do XTB KSW Colosseum 2

Radosław Paczuski jest o dziewięć lat młodszy od Michała Materli i ma na swoim koncie dopiero sześć walk stoczonych na zasadach MMA. Reprezentant Uniq Fight Club wszedł jednak do świata MMA z kickboxingu, z którego wyniósł ogromne doświadczenie.

W ringach stoczył ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów. Na koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu. Wywalczył też tytuł wicemistrza Europy w muay thai. Na zawodowych ringach zdobył pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i FEN.

Paczuski idzie przez zawodowy świat MMA jak burza. W pierwszych pięciu pojedynkach cztery razy posyłał rywali na deski. W KSW rozbił przed czasem Jasona Wilnisa i Jasona Radcliffe’a. Ostatni raz walczył w styczniu tego roku i zmierzył się z Tomaszem Romanowskim.

Zawodnicy dali niezwykle efektowny, wyrównany i emocjonujący bój w stójce. Obaj fighterzy przeżywali w nim trudne chwile, ale obaj też je przetrwali i dalej robili fantastyczne show, w którym nokaut cały czas wisiał w powietrzu. Ostatecznie jednak całość batalii rozegrała się na pełnym dystansie i sędziowie niejednogłośnie zwycięzcą walki wskazali Tomasza Romanowskiego.

Radosław Paczuski przed starciem z Michałem Materlą zapowiadał, że jest odważny i jeśli Szczecinianin go przewróci do zdoła wstać. Więcej na ten temat w dedykowanym artykule. Radosław Paczuski przed walką z Materlą: „Jestem odważny wiem, że jeśli mnie przewróci to wstanę”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Wielkim faworytem bukmacherów jest Radosław Paczuski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.35, natomiast na wygraną Michała Materli ustalono kurs wysokości 3.00.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments