Radek Paczuski vs Michał Materla

Radosław Paczuski przed walką z Materlą: „Jestem odważny wiem, że jeśli mnie przewróci to wstanę”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 kwietnia 2023

Radosław Paczuski na gali KSW Colosseum 2 zmierzy się z Michałem Materlą. Zawodnik Uniq Fight Club był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce gdzie wypowiedział się między innymi na temat negocjacji kontraktowych na ten pojedynek, a także pracy jaką wykonuje na treningach.

Federacja KSW ogłosiła, że 3 czerwca na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie dojdzie do pojedynku Radosława Paczuskiego z Michałem Materlą. Starcie oczywiście zostało zakontraktowane w limicie kategorii średniej. Więcej na temat tego zestawienia możecie przeczytać w dedykowanym artykule. Michał Materla vs. Radosław Paczuski na KSW Colosseum 2!

Radek Paczuski był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce, gdzie skomentował zestawienie z Michałem Materlą, a także odpowiedział na wiele innych pytań. Dziennikarz zapytał między innymi o to czy nie jest czasem za szybko na pojedynek z tak dobrym zawodnikiem parterowym jakim bez wątpienia jest Michał Materla. Oto co odpowiedział Paczuski:

„Bardzo się cieszę na to zestawienie bo ja dużo pracowałem nad swoimi zapasami, nad parterem. Wszyscy co ze mną trenują wiedzą jaki jest mój poziom, że bardzo on urósł i ja chcę to też pokazać w walce, mam nadzieję że podczas tego pojedynku będzie okazja zaprezentować swoje umiejętności w tych płaszczyznach które bardzo się u mnie rozwinęły. Już przed walkami z poprzednimi przeciwnikami dużo ćwiczyłem obron przed obaleniami i oczywiście wstawanie z parteru również. Dlatego mój poziom tez wywindował do góry i czuję się pewnie. Dzięki temu też moja stójka wygląda inaczej bo jestem odważny w swoich kombinacjach, wiem że jeżeli ktoś mnie przewróci to wstanę. Naprawdę te obrony obaleń są na dużo wyższym poziomie bo bardzo dużo czasu na to poświęciliśmy i oczywiście w trakcie tych przygotowań również poświęcimy.”

W trakcie rozmowy Radosław Paczuski zwrócił uwagę na pewien ważny szczegół:

„Będziemy pracować nad parterem i wychodzeniem z niewygodnych pozycji, wszyscy wiemy że Michał w swoich pojedynkach lubi dążyć do krucyfiksa i kończyć pojedynki w ten sposób na pewno nad tym też będziemy dużo pracować, już zaczęliśmy tę pracę. Wiadomo ja się szykuję na Michała, on się szykuje na mnie i o to właśnie w tym wszystkim chodzi, żeby ten pojedynek stał na jak najwyższym poziomie.”

źródło: Klatka po Klatce, youtube

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments