Marcin Sianos babilon mma 37 międzyzdroje

Marcin Sianos przed galą Babilon MMA 37: „W Międzyzdrojach wjeżdżam i rozjeżdżam!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lipca 2023

Na gali Babilon MMA 37 Marcin Sianos zmierzy się z Patrykiem Dubielą. 28 lipca w Międzyzdrojach dojdzie zatem do starcia w kategorii ciężkiej. Wygrany tego pojedynku będzie mógł liczyć na starcia z jeszcze mocniejszymi oponentami. Przegrany będzie musiał odłożyć w czasie marzenia o mistrzowskim tytule.

Mierzący niemal 2 metry wzrostu Marcin Sianos udzielił wywiadu dziennikarzom Polsatu Sport. Na gali Babilon MMA 37 „Ściana” zmierzy się z Patrykiem Dubielą. 28 lipca dojdzie zatem do potyczki w królewskiej kategorii wagowej.

Walka wieczoru zapowiada się niezwykle emocjonująco, a fakt że wydarzenie rozegra się w klimatycznym nadmorskim amfiteatrze w Międzyzdrojach dodaje jeszcze więcej smaku temu eventowi.

Co przed walką z Dubielą powiedział Sianos, który mieszka i trenuje w Kołobrzegu?

„Występ w walce wieczoru to dla mnie duże wyróżnienie. Myślę, że na to zasłużyłem ostatnimi dwoma pojedynkami na galach Babilon MMA. Czuję się znakomicie, nie mam żadnej kontuzji i oby tak zostało, a zebrane doświadczenie spowoduje, że na ten moment nikt mnie nie zastopuje. Moje walki do tej pory były przeplatane. Raz na dole, raz na górze. Jak ktoś mnie obserwuje, to wie, że to głowa nie dźwigała, bo charakteru, siły, motywacji i umiejętności mi nie brakuje. Na walkę można mieć plan, a raczej powinno się mieć, ale tak naprawdę walczy się tak, jak przeciwnik pozwoli. Każdy pojedynek pisze swój scenariusz. 28 lipca w Międzyzdrojach wjeżdżam, rozjeżdżam i idę dalej swoją drogą!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments