mamed khalidov ksw to jest moje miejsce

Mamed Khalidov: „KSW to jest moje miejsce…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 września 2023

Mamed Khalidov zamieścił na instagramie wymowny wpis. Topowy zawodnik kategorii średniej w Polsce i żywa legenda federacji KSW najwyraźniej nie wybiera się nigdzie „poza” klatkę najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Kiedy wczoraj gruchnęła wieść o tym, że Tomasz Adamek podpisał kontrakt z freakową organizacją FAME natychmiast rozgorzała dyskusja na temat tego czy na podobny ruch zdecyduje się Mamed Khalidov. Okazuje się, że zawodnik Arrachionu Olsztyn najwyraźniej miał dość spekulacji i szybko uciął wszelkie dyskusje.

Mamed udostępnił relację federacji KSW, a dokładnie jej fragment. Na nagraniu video Khalidov i Michał Materla zbijają piątkę i przytulają się życząc sobie powodzenia tuż po ceremonii otwarcia gali KSW Colosseum 2, która odbyła się w czerwcu na Stadionie Narodowym.

Mamed oznaczył Michała Materlę, federację KSW oraz Martina Lewandowskiego i napisał:

„KSW to jest moje miejsce forever! (na zawsze).”

Najwyraźniej legendarny zawodnik chciał podkreślić, że to sportowa organizacja jest jego „domem” i nie zamierza się nigdzie z niej ruszać. Być może była w tym także odpowiedź do Martina, który w jednym z niedawno udzielonych wywiadów przyznał, że zapowiedź Khalidova o walce bokserskiej mocno go zaskoczyła.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments