Martin Lewandowski o kontrakcie Mameda Khalidova z KSW

Martin Lewandowski o kontrakcie Mameda Khalidova z KSW i ewentualnych walkach gwiazdy w boksie i freak fightach [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 września 2023

Martin Lewandowski był gościem w studiu portalu FanSportu. Współwłaściciel federacji KSW skomentował niedawną wypowiedź Mameda Khalidova, który zaskoczył wszystkich włącznie z właścicielami KSW słowami, że chciałby spróbować swoich sił w boksie.

Martin Lewandowski udzielił długiego wywiadu portalowi FanSportu. Wspówłaściciel federacji KSW wypowiedział się między innymi na temat Borysa Mańkowskiego. Dedykowany artykuł znajdziecie tutaj. Martin Lewandowski o Borysie Mańkowskim: „To jest inny kaliber zawodnika…”

W innej części rozmowy szef KSW opowiedział o rozwoju MMA jako dyscypliny sportowej oraz zdradził kiedy należy się spodziewać walk MMA na Igrzyskach Olimpijskich, więcej na ten temat przeczytacie pod linkiem. MMA zadebiutuje na Igrzyskach Olimpijskich! Lewandowski zdradził datę!

W trakcie rozmowy Lewandowski został zapytany o niedawną wypowiedź Mameda Khalidova, który zasugerował że chciałby spróbować swoich sił w boksie. Co na ten temat powiedział współwłaściciel najlepszej europejskiej organizacji MMA?

Martin Lewandowski o kontrakcie Mameda Khalidova z KSW:

„W przypadku Mameda myślę, że tak zaskakiwał nas nie raz (śmiech). Słuchaj tak na poważnie też mnie to zaskoczyło nie będę ukrywać. Zawsze nasze relacje z Mamedem były oparte o zrozumienie i liczę, że też w tym przypadku tak będzie. Natomiast na koniec dnia to zawsze decyzja Mameda, ale nie jestem w stanie ci nic więcej powiedzieć.”

Dopytany o to czy Khalidov ma jakieś obostrzenia kontraktowe, które uniemożliwiłyby mu walki w innych organizacjach Martin odpowiedział:

„Nie, nie ma takowych.”

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments