Martin Lewandowski o Borysie Mańkowskim

Martin Lewandowski o Borysie Mańkowskim: „To jest inny kaliber zawodnika…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 września 2023

Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW pojawił się w studiu portalu FanSportu, aby omówić wiele tematów związanych z galą KSW 86 we Wrocławiu, a także przyszłymi eventami i planami organizacji. Nie zabrakło pytań o dobrze znane nazwiska, a jednym z „omówionych” zawodników był Borys Mańkowski.

Martin Lewandowski był gościem w studiu portalu FanSportu. Współwłaściciel federacji KSW pojawił się w studiu, aby omówić wszelkie tematy związane ze zbliżającą się galą KSW 86: Wikłacz vs. Przybysz 4 we Wrocławiu.

W trakcie długiej dyskusji Martin został zapytany o najbardziej znane nazwiska organizacji takie jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski czy Borys Mańkowski. Co na temat planów odnośnie przyszłości „Diabła Tasmańskiego” powiedział Lewandowski?

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka

Martin Lewandowski o Borysie Mańkowskim:

Martin Lewandowski został zapytany o to jakie plany wobec Borysa Mańkowskiego ma federacja KSW oraz czy trudno jest znaleźć oponenta dla tak znanego zawodnika, który zanotował trzy kolejne porażki.

„Borys jak kilku zawodników, którzy są bardzo medialni i są z nami związani od wielu lat to nawet jeśli mamy taką pisaną zasadę, że po trzech porażkach rezygnujemy z zawodnika tak w przypadku Borysa to jest inna skala, inny kaliber zawodnika. Jest z nami od lat, buduje tę dyscyplinę, nigdy nie był konfliktowy, nie mieliśmy z nim żadnych problemów. Oczywiście, że to bardziej wpływa teraz na zestawienie go z odpowiednim rywalem, a nie o 'wyrzucenie’ jeżeli można użyć tak drastycznych słów, czyli podziękowanie i rozwiązanie umowy. Zadajemy sobie w głowie pytanie who’s next, z kim go zestawić, nie myślimy o tym, aby się rozstać.”

Zostaw ocenę
4
4
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments