Borys Mańkowski złamał rękę na stadionie KSW

Borys Mańkowski złamał rękę podczas KSW Colosseum 2: „Szybko pobiegłem pomóc się rozgrzać Romkowi…” Klątwa Stadionu Narodowego!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 czerwca 2023

Kolejna porcja przykrych informacji związanych z galą KSW na Stadionie Narodowym. Tym razem przekazana prosto przez Borysa Mańkowskiego. Zawodnik Czerwonego Smoka mimo iż nie brał aktywnego udziału w wydarzeniu to złamał rękę w jego trakcie. Co wydarzyło się na stadionie?

Borys Mańkowski jest jednym z weteranów federacji KSW. Na gali KSW Colosseum 2 Poznaniak nie znalazł się w karcie walk. Mimo to Borys pojawił się na wydarzeniu i wróci z niego do domu ze złamaną ręką.

Śmiało można zatem powiedzieć, że to już prawdziwa klątwa Stadionu Narodowego! Najpierw problemy zdrowotne Martinsa, następnie urazy Mariana Ziółkowskiego oraz Borysa Mańkowskiego w dniu gali. Niebywałe! Na temat kontuzji Golden Boya więcej pisaliśmy tutaj. Marian Ziółkowski – Salahdine Parnasse walka odwołana! Szok na KSW Colosseum 2!

Wróćmy jednak do sprawy Borysa Mańkowskiego. Jak doszło do urazu zawodnika Czerwonego Smoka? Otóż „Diabeł Tasmański” miał wspierać w narożniku swojego klubowego kolegę Romana Szymańskiego. Niestety to właśnie w trakcie rozgrzewki Romka doszło do urazu Borysa.

Jak Mańkowski skomentował całą sprawę w social mediach?

„No więc wyobraźcie sobie tę masakrę, nie. Pojechałem oglądać galę na Narodowym, szybko pobiegłem pomóc się rozgrzać Romkowi Szymańskiemu, chujowo upadłem i złamałem rękę.”

Przerwa Borysa Mańkowskiego od startów zatem się wydłuży i nie spodziewamy się tego by wystąpił na wakacyjnych galach KSW 84 lub KSW 85.

KSW 84 – gdzie oglądać?

Gala KSW 84, na której w walce wieczoru Phil de Fries będzie bronił pasa kategorii ciężkiej transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 15 lipca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
2
4
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments