Mamed khalidov chciałbym spróbować się walce bokserskiej

Mamed Khalidov: „Chciałbym się spróbować w walce bokserskiej”. Gwiazdor KSW pyta fanów o opinię! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 07 września 2023

Mamed Khalidov od wielu lat raczy swoich występów fanów polskiego MMA. Bez dwóch zdań Khalidov jest największą gwiazdą federacji KSW. Zawodnik Arrachionu Olsztyn mocno zaskoczył w najnowszym nagraniu opublikowanym na facebooku zapowiedział, że chciałby spróbować sił w walce bokserskiej.

Mamed Khalidov walczy zawodowo w MMA od maja 2004 roku. Pochodzący z Czeczenii zawodnik w 2007 roku dołączył do federacji KSW, dla której walczy do dziś. Przez wiele lat profesjonalnej kariery Mamed wyrósł na największą gwiazdę organizacji prowadzonej przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego.

43-letni reprezentant Arrachionu Olsztyn opublikował na instagramie nowe nagranie, w którym przywitał swoich fanów po okresie wakacyjnym. Mamed Khalidov zaskoczył swą wypowiedzią, gdyż zasugerował chęć stoczenia walki bokserskiej!

„Witam wszyscy po wakacjach, wszyscy wypoczęci pewnie z wielką przyjemnością wszyscy wróciliście do pracy, a dzieciaki do szkoły. Z przyjemnością to dużo powiedziane pewnie. Natomiast ja się zastanawiam, też oczywiście wakacje skończyłem, czas się brać do roboty. Tylko pytanie co, jakie kolejne wyzwanie? Może czas się sprawdzić w czymś nowym, może nie do końca dla mnie nowym. Coś innego spróbować może, zastanawiam się bo duże wyzwanie to by było. Chciałbym się spróbować w walce bokserskiej. Co o tym myślicie?”

Czy Mamed Khalidov powinien stoczyć walkę bokserską?

Loading ... Loading ...

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
8 miesięcy temu

Mamed dawaj do Fame, z KSW może być różnie.