cezary oleksiejczuk podjął decyzję i podpisał kontrakt

Cezary Oleksiejczuk podjął decyzję o przyszłości i podpisał nowy kontrakt

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 maja 2024

Cezary Oleksiejczuk to były mistrz organizacji FEN. Utalentowany półśredni podjął decyzję odnośnie swojej przyszłości i złożył podpis na nowym kontrakcie z FEN MMA.

Wiemy gdzie będzie kontynuował karierę Cezary Oleksiejczuk. Były mistrz organizacji FEN dość niespodziewanie podjął decyzję o tym, aby przedłużyć umowę z Fight Exclusive Night.

Najwyraźniej grudniowa porażka z Alibegiem Rasulovem na gali Khan w Turcji odbiła się tak szerokim echem w świecie MMA, że Czarkowi teraz będzie zdecydowanie trudniej dostać się do UFC czy nawet do Dana White’s Contender Series.

Może dziwić fakt, że Oleksiejczuk nie trafił do federacji KSW jednak tu na przeszkodzie mogły stanąć nie tyle finanse co wymagania Cezarego odnośnie poziomu „startowego”. W jednym z wywiadów Oleksiejczuk powiedział bowiem, że już w pierwszej walce chciałby walczyć o mistrzowski pas z Adrianem Bartosińskim.

Takie rozwiązania raczej nie wchodzą aktualnie w grę w KSW chyba, że byłyby ku temu sprzyjające okoliczności, tak jak niedawna kontuzja Andrzeja Grzebyka. Ostatecznie zatem Cezary Oleksiejczuk będzie kontynuował sportową karierę w organizacji FEN i w tej chwili śmiało można go uznać za największa gwiazdę tej federacji.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments