jan błachowicz domaga się rewanżu z alexem pereirą

Jan Błachowicz domaga się rewanżu z Alexem Pereirą: Znokautował każdego, ale nie mnie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 maja 2024

Jan Błachowicz chciałby stoczyć rewanżowy pojedynek z Alexem Pereirą. Były mistrz UFC uważa, że są ku temu przesłanki.

Jan Błachowicz w wywiadzie z Fanatics View wrócił do pojedynku z Alexem Pereirą. Były mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej porównał Pereirę i Jamahala Hilla, a następnie odniósł się do umiejętności Brazylijczyka.

Jan Błachowicz i Alex Pereira zmierzyli się pod koniec lipca 2023 roku na gali UFC 291 w Salt Lake City. Starcie było bardzo wyrównane i werdykt mógł pójść w obie strony jednak ostatecznie po niejednogłośnej decyzji sędziów górą był Brazylijczyk.

Teraz Jan Błachowicz domaga się rewanżu z Alexem Pereirą. Janek zwrócił uwagę na fakt, że „Poatan” znokautował wszystkich rywali natomiast był w stanie posłać Błachowicza na deski.

– Jest lepszy od Jamahala, ale nie jest lepszym zawodnikiem ode mnie. Uważam, że zasłużyłem na rewanż. Pokazałem to w naszej walce. Cały czas uważam, że zwyciężyłem nasz pojedynek, ale sędziowie wiedzieli to inaczej. Myślę, że wygrałem i zapracowałem na rewanż. Znokautował każdego, ale nie znokautował mnie. Jak wrócę, mogę zmierzyć się z nim jeszcze raz.

Jan Błachowicz wznowił niedawno treningi po operacji i rehabilitacji barków. Na powrót Janka do walk w octagonie UFC zapewne przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Według wstępnych informacji Błachowicz powinien być do dyspozycji UFC w ostatnim kwartale 2024 roku.

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments