Pudzianowski usunął odpowiedź do Załęckiego? Wyjaśniamy, o co chodzi z wpisem strongmana

S
0
Opublikowano: 21 sierpnia 2023

Pudzianowski odpowiedział Denisowi Załęckiemu? W sieci krąży wpis, w którym były strongman miał w mocnych słowach odpowiedzieć „Bad Boyowi”. Nic takiego jednak nie miało miejsca.

Na ostatniej konferencji Clout MMA potwierdzono hitowe i pełne złej krwi starcie. Daniel Omielańczuk, który rozstał się niedawno z KSW, pojawił się na scenie, a jego oponentem ogłoszono Denisa Załęckiego. W weekend pojawiły się jednak wpisy samego weterana MMA i jego menedżera, w których sugerowano, że walka nie dojdzie do skutku.

Zamieszanie między innymi skomentował Artur Szpilka, który zamieścił krótki wpis obrażając i obśmiewając „Bad Boya”. Były bokser uważa, że Torunianin boi się i miga od starcia z Omielańczukiem. Wywołany do tablicy freak fighter w ostrych słowach odpowiedział „Szpili” na Instastories:

„To wchodź za niego cwaniaku!!!! Jak udowodnię ci, że obiję dziadka, który robi cię na każdej możliwej płaszczyźnie to wychodzisz ze mną? Zleję cię publicznie i tyle będzie z twojej kariery w KSW, gdzie jesteś budowany na leszczach, bo do kotów podjazdu nie masz!”

Screeny te trafiły też oczywiście na Twittera. Tam jeden z popularnych użytkowników zamieścił też rzekomą odpowiedź Mariusza Pudzianowskiego na słowa o „leszczach”, z którymi walczył Szpilka. Były strongman miał napisać:

„Leszczyków szukaj u siebie na osiedlu. Jeszcze jedno słowo i ustawie cię do pionu. Zatańczysz jak ci zagram pacynko.”

Tweet Sebinho93x szybko został podłapany i w serwisie Sport.pl powstał dedykowany mu artykuł. Problem w tym, że… „Pudzian” nic takiego nie napisał. Co więcej, sam użytkownik popularnego portalu społecznościowego napisał o tym tuż pod screenem. Ten wywołał jednak spekulacje i kibice z aprobatą przyjęli pomysł pojedynku Pudzianowski vs Załęcki.

Kto wygrałby pojedynek Pudzian vs Denis?

Loading ... Loading ...

Poniżej wspominane wpisy na Twitterze.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments