Artur Szpilka komentuje Denis Załęcki Omielańczuk

Artur Szpilka komentuje: „El Estrogen Denis się…”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 21 sierpnia 2023

W weekend wiele zamieszania na polskiej scenie MMA zrobiła informacja wypuszczona do sieci przez Daniela Omielańczuka. Według zawodnika WCA Team jego walka z Denisem Załęckim nie dojdzie do skutku. Do sprawy odniósł się Artur Szpilka, czyli zawodnik który wielokrotnie sparował z Danielem Omielańczukiem, a prywatnie panowie są dobrymi przyjaciółmi.

Zacznijmy od początku – Daniel Omielańczuk zamieścił w sieci wpis, w którym poinformował, że czuje się oszukany zachowaniem organizacji Clout MMA. Wedle Daniela zarówno przedstawiciele jak i sama organizacja freakowa nie okazali mu szacunku kombinując ze zmianami ustalonych wcześniej zasad walki. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki – walka odwołana! „Czuję się oszukany…”

Freak fighter odpowiedział, że to obóz Daniela Omielańczuka miesza i przy okazji zaatakował zarówno Artura Szpilkę jak i jego narzeczoną Kamilę Wybrańczyk. Nim przejdziemy do wypowiedzi popularnego „Szpili”, który skontrował słowa Denisa przypominamy gdzie można obstawiać wydarzenia Clout, gale KSW, a także UFC.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Artur Szpilka komentuje: „El Estrogen Denis…”

Artur Szpilka zamieścił krótki wpis na swoim instagramie, a także materiał video, w których przekazał:

Clout MMA co to ma być? Do przewidzenia. Wiedział co by się z nim stało. El Estrogen Bad Boy Denis się obs*ał… Możecie dalej podawać te moje story na instagramie, żeby wiedzieli co tu się dzieje. Jak ktoś się obsrał kolejny raz zresztą… Jeszcze walki nie było, nie zdążył wyprowadzić kopnięcia z zaskoczenia z półobrotu, a już jest obsr**ka. Mam nadzieje Clout, że to w końcu zorganizujecie, bo to jest w sumie jedyna walka, na którą wszyscy grubo czekają.

Kto wygra walkę Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
8
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
10 miesięcy temu

Bronie się nogami i rękami przed frikami ale to … chętnie zobaczę