MMA zadebiutuje na Igrzyskach Olimpijskich! Lewandowski zdradził datę! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 13 września 2023

Martin Lewandowski przekazał znakomite wieści w kontekście MMA na Igrzyskach Olimpijskich! Szef KSW zdradził, kiedy możemy spodziewać się pierwszych pojedynków. Na której Olimpiadzie zobaczymy premierowe walki na zasadach MMA?

Światowa popularność MMA od lat jest faktem. Dawno już minęły czasy porównywania go chociażby do „walk kogutów w klatce”. Wielu zawodników i zawodniczek, jak Conor McGregor i Ronda Rousey, stało się wręcz ikonami. Z rodzimych fighterów wymienić można z kolei Mameda Khalidova, czy Joannę Jędrzejczyk.

Od kilku lat wiele osób walczy o pojawienie się MMA na igrzyskach olimpijskich. W Polsce taką postacią jest Martin Lewandowski, który jako założyciel Stowarzyszenia MMA Polska ściśle współpracuje z międzynarodową federacją IMMAF oraz polskim związkiem PKOl.

W najnowszym wywiadzie dla Fansportu.pl współwłaściciel KSW został zapytany o to, kiedy możemy spodziewać się MMA na igrzyskach? Lewandowski zdradził, że pierwsze walki toczone będą już w Los Angeles!

„Nieoficjalnie-oficjalnie – nie, że się ktoś kryje z tymi planami, ale nie powstał żaden komunikat. Plany są takie, żeby MMA było na igrzyskach olimpijskich w Los Angeles w 2028 jako dyscyplina pokazowa. Jeśli to się wydarzy, to już lawinowo pójdzie legalizacja MMA we wszystkich krajach. (…) Krok do tego, że MMA będzie dyscypliną pokazową, będzie faktem, po którym można wymierzać w czasie, czy to będzie 2, 3, czy 5 lat.”

Wywiad z Martinem Lewandowskim znajdziesz -> TUTAJ <-.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments