maciej Kawulski po wygranej Gamrota nad Fizievem

Maciej Kawulski po wygranej Gamrota nad Fizievem: „Na koniec dnia liczy się odległość, którą pokonałeś…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 września 2023

Maciej Kawulski skomentował na facebooku zwycięstwo Mateusza Gamrota nad Rafaelem Fizievem. Współwłaściciel federacji KSW w ciekawych słowach wypowiedział się na temat wygranej „Gamera” na gali UFC Vegas 79.

Mateusz Gamrot zanotował wygraną na gali UFC Vegas 79. Polak mierzył się z mocnym Rafaelem Fizievem i udało mu się zapisać na swoim koncie zwycięstwo. „Ataman” doznał kontuzji nogi, a „Gamer” szybko do niego doskoczył wyprowadził kilka ciosów i było po walce.

Gamrot w przeszłości był podwójnym mistrzem federacji KSW. To właśnie z najlepszej europejskiej organizacji trafił pod skrzydła organizacji UFC. Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW skomentował wygraną Polaka na gali UFC w Vegas.

„Małe kroki tworzą duże odległości. Nie ma czasu by je mierzyć, warzyć i przeglądać. Nie zawsze touch grand jest z telemarkiem. Na koniec dnia liczy się odległość, którą pokonałeś. Po wszystkim ważny jest dystans, który udało ci się przebyć a nie miejsce w którym się znajdujesz. Ważne wiec aby nie za często zwalniać i broń Boże się nie zatrzymywać. Tak jak kolega na zdjęciu po lewej. Bravo Mateusz Gamrot.”

Najbliższą galę UFC Vegas 80 możecie oglądać za darmo za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto i obstawić dowolny kupon. Na początek czeka na was powitalny bonus wysokości 20 zł. Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo na eFortuna.pl!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments