ufc vegas 79 mateusz gamrot pokonał rafaela fizieva video

UFC Vegas 79: Mateusz Gamrot pokonał Rafaela Fizieva! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 września 2023

W walce wieczoru gali UFC Vegas 79 zmierzyli się Rafael Fiziev i Mateusz Gamrot. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej. Walka Fiziev vs. Gamrot była starciem o awans do TOP 5 rankingu dywizji do 70 kilogramów. Jaki był wynik pojedynku Gamera?

O walce wieczoru gali UFC Vegas 79 zarówno eksperci jak i kibice powiedzieli już chyba wszystko co dało się powiedzieć. Czas na wielkie emocje związane z kolejnym występem Mateusza Gamrota w octagonie organizacji UFC!

Polak zmierzy się z niebezpiecznym strikerem Rafaelem Fizievem. Reprezentant Azerbejdżanu posiada w swoim arsenale szeroki wachlarz technik stójkowych i „Gamer” musi się nastawić na trudny początek starcia.

Zawodnik Czerwonego Smoka i American Top Team to świetny grappler i jeśli przetrwa początkowe naparcie ze strony Fizieva to zapewne w końcu przeniesie walkę na matę, gdzie Gamrot czuje się niczym ryba w wodzie.

Wszystkie wydarzenia organizacji UFC możecie oglądać za darmo na eFortuna.pl. Wystarczy dokonać rejestracji i wypełnić pierwszy kupon. Oglądaj transmisję z gal UFC tutaj.

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot – relacja, wynik walki

Rozpoczynamy walkę wieczoru gali UFC Vegas 79! Gamer rozpoczął jako pierwszy od lewych. Fiziev spróbował ataku na korpus Polaka. Próby kopnięć z obu stron, niecelne. Ładny prawy w wykonaniu Gamrota. Low kick za low kick. Fiziev posyła mocne uderzenie jednak Mateusz schodzi do nóg i stara się obalić oponenta. Na ten moment Rafael zdołał się wybronić. Mocne kopnięcie „Atamana”. Polak odpowiada ładnym prawym. Fiziev wypuszcza prawy na korpus zawodnika Czerwonego Smoka i ATT. Solidny lewy Gamrota dochodzi do celu. Rafael odpowiada low kickiem, po którym Polak wyprowadza soczystą kombinację. Gamer rusza dynamicznie w nogi rywala w końcówce rundy. Niestety nasz reprezentant uzyskał sprowadzenie równo z gongiem kończącym rundę.

Mateusz Gamrot szybko przenosi walkę na matę w drugiej rundzie! Rafael dał radę podsunąć się w stronę siatki jednak Polak wciąż ma okazję na to by popracować nad utrzymaniem Fizieva na macie. Klincz pod siatką. Rozerwanie i wracamy na środek octagonu. Fiziev wyprowadził kopnięcie i najpewniej nabawił się urazu Polak doskoczył do rywala zasypał go ciosami i jest po walce!

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments