Łukasz Jurkowski Mamed khalidov vs tomasz adamek

Łukasz Jurkowski: „Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek? Wydaje mi się, że panowie już są…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 września 2023

Łukasz Jurkowski był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie długiej dyskusji padł temat bokserskiej walki Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Jaką opinię ma na ten temat Juras?

Łukasz Jurkowski to jedna z żywych legend federacji KSW. Popularny zawodnik teraz skupia się między innymi na pracy komentatora gal UFC i na ten moment nie planuje powrotu do okrągłej klatki. Nie oznacza to jednak, że nie jest na bieżąco z wydarzeniami związanymi z KSW.

„Juras” był gościem w studiu FanSportu, gdzie odniósł się do potencjalnego starcia pięściarskiego między Mamedem Khalidovem, a Tomaszem Adamkiem.

Łukasz Jurkowski o walce Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek

„Ja myślę, że to może być już dogadane. Nie jestem fanem, aby to było w KSW. Myślę, że chyba nie, chyba raczej na jakiejś pięściarskiej gali. Bo nie sądzę, żeby KSW chciało… chociaż dla takich nazwisk jak Khalidov i Adamek to będą zmieniać formuły i tak dalej. Ja nie jestem fanem bo chciałbym, żeby KSW zostało jednak organizacją MMA. Ten wybieg, który był przy Różalu i Zimmermanie to mi się nie podobał specjalnie, że robią walkę K-1. Wydaje mi się jednak, że to będzie na gali pięściarskiej i wydaje mi się, że panowie już są gdzieś tam po słowie, aby ten pojedynek się odbył bo chyba nie ma przypadku, że Mamed mówi: 'a może bym spróbował w boksie?’, a jeszcze tego samego dnia wieczorem Tomek Adamek mówi: 'jeszcze mnie zobaczycie w ringu.'”

KSW 87 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments