brzeski zmierzy się z valterem walkerem

Łukasz Brzeski zmierzy się z niepokonanym bratem Johnny’ego Walkera

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 stycznia 2024

Przed ciężkim wyzwaniem stanie w kwietniu Łukasz Brzeski. Polak w walce ostatniej szansy zmierzy się z Valterem Walkerem, niepokonanym bratem Johnny’ego Walkera.

Kiedy kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że Łukasz Brzeski otrzymał kolejną szansę od organizacji UFC nie spodziewaliśmy się, że matchmakerzy organizacji znajdą mu takiego rywala.

Brzeski w pojedynku ostatniej szansy zmierzy się z niepokonanym Valterem Walkerem. Valter jest bratem Johnny’ego Walkera, czyli topowego zawodnika UFC w kategorii półciężkiej.

Legitymujący się zawodowym rekordem 11-0 Valter mieszka w Moskwie gdzie trenuje w GOR MMA. 26-letni „Clean Monster” wywalczył pasy mistrzowskie organizacji MMA Series oraz Titan FC.

W swoim ostatnim występie Valter Walker pokonał doświadczonego Alexa Nicholsona, który ma na koncie starty w UFC, PFL oraz na galach Gamebred FC organizowanych przez Jorge Masvidala.

To właśnie po wygranej Valtera nad Nicholsonem, Johnny Walker zaczął głośno domagać się tego by jego młodszy brat trafił do UFC.

Jedno jest pewne Brzeskiego czeka ciężka przeprawa gdyż Valter nie tylko szybko kończy rywali, lecz również potrafi przetrwać kondycyjnie starcia na pełnym dystansie zamęczając przy tym oponentów.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments