skreślany przez wielu polak otrzyma kolejną szansę od ufc

Skreślany przez wielu Polak otrzymał kolejną szansę od UFC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 stycznia 2024

Łukasz Brzeski przegrał trzy walki z rzędu w organizacji UFC. Polak dość niespodziewanie otrzyma jednak szansę kolejnego występu w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie.

Pierwsze kontrakty podpisywane przez organizację UFC z zawodnikami zwykle obowiązują na cztery walki. Łukasz Brzeski stoczył do tej pory trzy pojedynki w najlepszej lidze MMA na świecie i wszystkie przegrał.

Brzeski zanotował dwie przegrane po decyzjach sędziowskich, natomiast w swoim ostatnim występie na gali UFC w Singapurze, Polak padł na deski po ciosach Waldo Cortesa Acosty w pierwszej rundzie.

Mimo to przedstawiciele UFC postanowili wywiązać się z umowy kontraktowej i kibice z Polski będą mieli okazję ku temu by ponownie zobaczyć Brzeskiego w octagonie UFC.

O podpisaniu kontraktu na kolejną walkę Brzeskiego poinformował Artur Gwóźdź, założyciel i główny manager grupy Artnox. Gwóźdź przekazał dobre wieści za pośrednictwem platformy X.

– GOOD NEWS. Mamy kolejną walkę Łukasza Brzeskiego w UFC, termin i przeciwnika znamy zmiany poczynione i teraz nie ma co ukrywać to walka o być albo nie być.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments