ksw kontraktuje niepokonanego mistrza emc

KSW kontraktuje niepokonanego od 2018 roku mistrza EMC w kategorii lekkiej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 września 2023

Organizacja KSW zakontraktowała kolejnego zawodnika, który wzmocni dywizję lekką. Do polskiej federacji trafił Ahmed Abdulkadirov, reprezentujący wiedeński HIRO GYM oraz dobrze znaną ekipę UFD. Pochodzący z Czeczenii fighter zapewne będzie chciał szybko zbudować swoją pozycję w KSW i w ekspresowym tempie wywalczyć prawo do walki o pas.

Ahmed Abdulkadirov pochodzi z Czeczenii jednak aktualnie mieszka i trenuje we Wiedniu. Zawodnik HIRO GYM regularnie bywa także w niemieckim Dusseldorfie gdzie sparuje z takimi fighterami jak Lom-Ali Eskiev czy Abus Magomedov. Zawodnik często bywa także w Tajlandii na obozach muay thai w teamie Tiger.

Abdulkadirov jest niepokonany od 2018 roku i zdobył pas mistrzowski organizacji EMC. Warto wspomnieć, że przez pewien okres czasu zarówno klubowi koledzy jak i inni uznani fighterzy mocno lobbowali angaż Ahmeda przez UFC. To jednak nie nastąpiło co zapewne otworzyło federacji KSW drogę do negocjacji.

Utalentowany fighter wygrał dziewięć walk, z czego osiem przez nokauty. Abdulkadirov ma na koncie tylko jedną porażkę przez poddanie zanotowaną w 2017 roku w walce z Ludovitem Kleinem, aktualnym zawodnikiem organizacji UFC.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments