Tyson Fury zmienił narrację przed walką z Oleksandrem Usykiem

Fury zmienił narrację przed walką z Usykiem? Najlepszy pięściarz

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 maja 2024

Tyson Fury najwyraźniej zmienił zdanie o swoim rywalu. Na kilka dni przed walką z Usykiem, Anglik niespodziewanie powiedział, że jego rywal to najlepszy pięściarz.

Tyson Fury i Oleksandr Usyk wejdą do ringu już w najbliższą sobotę 18 maja. Zawodnicy staną do pojedynku, w którym zunifikowane zostaną pasy mistrzowskie kategorii ciężkiej wszystkich wiodących federacji bokserskich.

Tyson Fury, który wcześniej na każdym możliwym kroku wyzywał Oleksandra Usyka niespodziewanie zmienił narrację na kilka dni przed walką z Ukraińcem. Teraz „Król Cyganów” opowiada, że Usyk to najlepszy pięściarz z jakim przyjdzie mu się mierzyć w zawodowej karierze.

– Myślę, że to najlepszy pięściarz, z jakim przyszło mi walczyć. Walczyłem z mistrzami świata, niepokonanymi zawodnikami, mistrzami igrzysk olimpijskich. Ale nigdy wcześniej nie mierzyłem się z mistrzem w dwóch kategoriach wagowych. Tak więc uważam, że to stawia go na czele listy moich rywali.

Super kurs na Fury vs Usyk

Bukmacher Superbet przygotował fenomenalną ofertę na hitową walkę Fury – Usyk, którą obstawisz z kursem 150.00! Promocja skierowana jest do nowych użytkowników. Skorzystać z niej można wypełniając kolejne kroki:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – I zaznacz zgody marketingowe!
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Tysona Fury’ego lub Oleksandra Usyka.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł, dostajesz 35 zł extra bonusu na kolejny darmowy zakład.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon SOLO (jedno zdarzenie na kuponie). Bonusu nie trzeba obracać! Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

SUPERBET TO LEGALNY BUKMACHER. GRA U NIELEGALNYCH FIRM JEST ZABRONIONA. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM.
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments