Mariusz Joniak pokonał Romanowskiego

KSW Colosseum 2: Mariusz Joniak wygrał walkę otwarcia [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

W walce otwarcia gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzyli się Sebastian Romanowski i Mariusz Joniak. Pojedynek ten wskoczył do rozpiski na dzień przed galą i zastąpił w niej starcie Wikłacz vs. Martins. Jaki był wynik walki Romanowski vs. Joniak?

Federacja KSW postanowiła zaskoczyć fanów i zachować ilość 11 walk w rozpisce gali XTB KSW Colosseum 2. Na oficjalnej ceremonii ważenia oficjalnie potwierdzono zupełnie nowy pojedynek dodany do karty walk w ostatniej chwili.

W catchweightcie do 74 kilogramów zmierzą się Sebastian Romanowski Mariusz Joniak. Warto od razu wspomnieć, że ci zawodnicy już dwukrotnie byli ze sobą zestawieni jednak walka nigdy nie doszła do skutku.

-=> XTB KSW Colosseum 2 – Relacja na żywo

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Dołącz do grona fanów oglądających galę KSW, transmisja jest dostępna w Viaplay!

ksw colosseum 2 gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Romanowski vs. Joniak – relacja XTB KSW Colosseum 2

Spokojne otwarcie z obu stron. Dwa wysokie kopnięcia w wykonaniu Joniaka. Romanowski trafia w stójce, ale Joniak odpowiada niskimi kopnięciami. Dwukrotnie próbował sprowadzić walkę do parteru Joniak jednak póki co nic z tego nie wyszło. Ładny stopujący prawy Sebastiana Romanowskiego. Ofensywa Joniaka, który nadaje tempo walki. Romanowski walczy z kontry ale potrafi trafiać w krótkim dystansie. Pierwsza runda gali KSW Colosseum 2 za nami.

Sebastian Romanowski dobrze pracuje w stójce, a gdy Joniak chce przenieść walkę do parteru to Berserker ładnie się broni. Trafia Romanowski i Joniak ratuje się próbą ataku na nogę. Sebastian Romanowski z góry w parterze. Zawodnik z Bielawy kręci się z pleców. Berserker atakuje ground and pound. Kolejna próba skrętówki w wykonaniu Joniaka. Romanowski ucieka, ale traci dominującą pozycję i teraz to Mariusz Joniak jest z góry w parterze. Joniak próbuje zajść za plecy Sebastiana Romanowskiego. Gong ratuje Berserkera przez porażką przez duszenie.

Mariusz Joniak bardzo szybko przenosi walkę do parteru. Romanowski wykorzystuje chwilę nieuwagi rywala by spróbować wstać jednak to się nie udaje. Wraz z upływem czasu rysuje się przewaga Joniaka. Zawodnik z Bielawy jest w dosiadzie, atakuje oponenta łokciami, ten skręca się na bok. Joniak zadaje coraz więcej ciosów ground and pound. Świetna końcówka walki w wykonaniu Joniaka.

Mariusz Joniak wygrał walkę otwarcia po większościowej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments