KSW 86 Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz gdzie oglądać karta walk

KSW 86: Wikłacz vs. Przybysz 4 – gdzie oglądać? Transmisja i stream. Karta walk!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 września 2023

Już w najbliższą sobotę 16 września odbędzie się gala KSW 86: Wikłacz vs. Przybysz. Zawodnicy kategorii koguciej zmierzą się po raz czwarty. Gdzie oglądać to wydarzenie? O której godzinie rozpocznie się transmisja i stream online. Jak prezentuje się karta walk?

Czas na kolejne wielkie emocje związane z wydarzeniami organizowanymi przez federację KSW. Już w najbliższą sobotę 16 września we Wrocławiu odbędzie się gala KSW 86. W walce wieczoru do okrągłej klatki wejdą Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz. Stawką czwartej walki Wikłacza z Przybyszem będzie oczywiście pas mistrzowski kategorii koguciej (-62 kg).

W co-main evencie lokalny bohater Michał Michalski stawi czoła niepokonanemu Czechowi Dominikowi Humburgerowi. Ta walka została zakontraktowana w limicie dywizji średniej (-84 kg). Poniżej znajdziecie kursy bukmacherskie, informacje gdzie oglądać transmisję z gali KSW 86 oraz pełną kartę walk wydarzenia.

KSW 86: Wikłacz vs. Przybysz 4 – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Bukmacherzy uznali za faworyta Jakuba Wikłacza, aktualnego mistrza kategorii koguciej ciut niżej na wygraną wyceniono szanse Sebastiana Przybysza, byłego championa tej dywizji. Kursy na walkę Wikłacz vs. Przybysz 4:

KSW 86: Wikłacz vs. Przybysz 4 – gdzie oglądać? Transmisja

Transmisja z gali KSW 86 rozpocznie się w sobotę 16 września o godzinie 19:00. W skład transmisji wejdzie dziewięć walk, wszystkie w formule MMA. Niestety transmisja nie będzie dostępna za darmo w żadnej ze stacji telewizyjnych. Galę KSW 86 będzie można oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Data: 16 września
Lokalizacja: Wrocław, Polska
Liczba walk: 9
Transmisja TV w aplikacji: Viaplay
Stream online: Viaplay

KSW 86: Wikłacz vs. Przybysz 4 – karta walk

Karta główna:

  • Jakub Wikłacz vs. Sebastian Przybysz 4 – walka wieczoru
  • Michał Michalski vs. Dominik Humburger – co-main event
  • Lom-Ali Eskiev vs. Dawid Śmiełowski
  • Artur Szczepaniak vs. Henry Fadipe
  • Kacper Koziorzębski vs. Wiktor Zalewski
  • Damian Piwowarczyk vs. Łukasz Sudolski
  • Filip Stawowy vs. Wiktor Pesta
  • Mariusz Joniak vs. Miljan Zdravković
  • Oskar Szczepaniak vs. Adrian Gralak
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments