Dominik HUmburger przed ksw 86 polacy są twardzi

Dominik Humburger przed KSW 86: „Polacy są twardzi. Trzeba ich skończyć albo nawet zabić, żeby wygrać”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 września 2023

Dominik Humburger na gali KSW 86 zmierzy się z Michałem Michalskim. Czechowi zatem przyjdzie zmierzyć się z mocnym doświadczonym rywalem. Zawodnik z Liberca, który regularnie trenuje w poznańskim ANKOSie dobrze zdaje sobie sprawę z tego jakie wyzwanie przed nim postawiono.

Dominik Humburger stoczy kolejny pojedynek w okrągłej klatce federacji KSW na gali KSW 86 we Wrocławiu. 16 września Czech zmierzy się z Michałem Michalskim. Zawodnik z Liberca wypowiedział się przed tą walką na łamach oficjalnej strony federacji KSW.

Oto co Humburger powiedział na temat potyczki z doświadczonym Michałem Michalskim. Czech zdaje sobie sprawę z tego jakie wyzwanie przed nim postawiono.

„Wiem, kto stanie naprzeciwko mnie. Jest doświadczonym, solidnym zawodnikiem, który stoczył wiele starć. Będzie walczył przed swoją publicznością. Ja jednak trenowałem ciężko i wiem, że mogę z nim wygrać. Każdy urodził się kimś, ja urodziłem się wojownikiem. Jest to dla mnie wymarzony pojedynek, bo chcę toczyć w KSW trudne walki. Polacy są twardzi i łatwo się nie poddają. Trzeba ich skończyć albo nawet zabić, żeby wygrać.”

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments