ksw 82 transmisja viaplay

KSW 82: Hooi vs. Grzebyk – gdzie oglądać? Transmisja

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 maja 2023

KSW 82 odbędzie się w sobotę 13 maja w warszawskim ATM Studio. W walce wieczoru Brian Hooi podejmie Andrzeja Grzebyka. Gdzie oglądać galę KSW 82? Czy będzie transmisja online?

Już w najbliższą sobotę, 13 maja w studiu telewizyjnym ATM w Warszawie odbędzie się kolejna gala federacji KSW. Tym razem będzie to mniejsze wydarzenie, na którym w walce wieczoru zobaczymy Briana Hooia i Andrzeja Grzebyka. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej (-77 kg).

Obaj zawodnicy mocno się odgrażali przed tym pojedynkiem, a ich wypowiedzi możecie przeczytać tu: Brian Hooi przed KSW 82: „Będę nawiedzał go w snach, aż stanę się jego koszmarem.” oraz tutaj Andrzej Grzebyk przed KSW 82: „Zgotuję mu piekło, chcę zafundować mu ciężkie KO”

W karcie walk znajduje się zaledwie siedem starć, a jednym z najciekawszych z nich jest bez wątpienia co-main event, w którym zmierzą się Sebastian Przybysz i Filip Macek. Były mistrz KSW w dywizji koguciej stanie oko w oko z doświadczonym weteranem Oktagon MMA i ACA.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 13 maja i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Data: 12 maja, sobota
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Liczba walk: 7
Start transmisji: 19:00
Stream online: Viaplay – na oficjalnej stronie
Transmisja TV: Viaplay – w aplikacji na smart TV

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Kursy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Minimalnym faworytem bukmacherów jest Brian Hooi. Kurs na wygraną zawodnika znanego ze starć kibiców i walk ulicznych wynosi 1.72. Ciut gorzej prezentuje się natomiast kurs na wygraną Andrzeja Grzebyka, który wynosi 2.02.

Jeszcze lepiej prezentują się kursy na wygraną przez KO/TKO. Kurs na wygraną Hooia przez nokaut wynosi 2.75 natomiast kurs na wygraną Grzebyka przez nokaut wynosi 3.00.

Bardziej doświadczony Brian Hooi walczył w ostatnim czasie z mocniejszymi oponentami i naszym zdaniem warto postawić na wygraną Holendra przed czasem.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Hooi vs Grzebyk? Typy i kursy

Walkę Hooi vs Grzebyk obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Sebastiana Przybysza, Gracjana Szadzińskiego, czy Rafała Kijańczuka!

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82

KSW 82 – aktualna karta walk

Karta główna:

  • Brian Hooi (19-10 1NC, 7 KO, 6 Sub) vs Andrzej Grzebyk (19-6, 12 KO, 3 Sub) – main event
  • Sebastian Przybysz (10-3, 4 KO, 3 Sub) vs. Filip Macek (27-17-1, 4 KO, 20 Sub) – co-main event
  • Bohdan Gnidko (9-0, 6 KO, 3 Sub) vs Rafał Kijańczuk (12-5, 11 KO)
  • Donovan Desmae (16-8, 7 KO, 5 Sub) vs. Rauli Tutarauli (31-7, 21 KO, 3 Sub)
  • Gracjan Szadziński (9-5, 7 KO) vs Wilson Varela (8-5, 2 KO, 4 Sub)
  • Anita Bekus (6-3, 2 KO) vs Aleksandra Toncheva (5-3-1, 1 KO, 1 Sub)
  • Robert Maciejowski (6-4-1, 5 KO) vs Wiktor Zalewski (4-0, 4 KO)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments