bartosiński pokonał szczepaniaka

KSW 81: Adrian Bartosiński potężną bombą posyła Artura Szczepaniaka na deski! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2023

W walce wieczoru gali KSW 81 zmierzyli się Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak. Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski kategorii półśredniej. Jaki wynik padł w walce dwóch doskonałych polskich półśrednich? Kto był górą, Adrian Bartosiński czy Artur Szczepaniak?

W main evencie gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim zmierzyli się Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak. Stawką tego starcia był pas mistrzowski federacji KSW w kategorii do 77 kilogramów. Obaj zawodnicy zapowiadali przed pojedynkiem, że zrobią wszystko by zgarnąć mistrzowski tytuł.

Adrian Bartosiński wygrał wszystkie walki w KSW przed czasem, podobnie było zresztą w przypadku udziału zawodnika w programie Only One – Tylko Jeden, gdzie także nokautował oponentów. Pod banderą federacji KSW Bartosiński pokonał: WalawskiegoPadillęMichalskiegoGrzebyka oraz Kaszubowskiego.

Artur Szczepaniak do tej pory walczył w KSW dwukrotnie. Poddał Jivko Stoimenova oraz znokautował Briana Hooia. To właśnie efektowny nokaut wysokim kopnięciem okazał się dla Szczepaniaka przepustką do walki o pas kategorii do 77 kilogramów.

Wynik walki Adrian Bartosiński vs. Artur Szczepaniak

Czas na walkę wieczoru gali KSW 81. W main evencie zmierzą się Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak. Rozpoczynamy starcie o wakujący pas mistrzowski kategorii półśredniej. Adrian Bartosiński od początku skraca dystans i idzie do przodu, póki co bez ciosu. Kontrujący lewy Szczepaniaka, ale Bartosiński szybko sprowadza. Artur Szczepaniak jednak wstaje, dość łatwo i dociska Bartosa do siatki. Niesamowite Bartosiński wypuszcza potężną bombę, lewy ląduje na szczęce Szczepaniaka, a ten gubi ochraniacz na szczękę i pada jak długi na matę. Bartosiński dobija rywala ciosami w parterze i sędzia Łukasz Bosacki przerywa walkę.

KSW 81: Adrian Bartosiński nokautuje Artura Szczepaniaka

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments