KSW 80 wyniki live

KSW 80: Eskiev vs. Ruchała – wyniki [live]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 marca 2023

Piątek 17 marca to dzień kolejnych wielkich wydarzeń związanych z federacją KSW. Już dziś w Lubinie odbędzie się gala KSW 80: Eskiev vs. Ruchała. Prezentujemy wyniki tego eventu.

Dużo można mówić o talencie niepokonanego Roberta Ruchały jednak pewne jest jedno – przed 24 letnim Polakiem największy test w dotychczasowej karierze. Zawodnik z Nowego Sącza zmierzy się bowiem z Lom-Ali Eskievem, niemieckim fighterem który ma na swoim koncie sześć walk w organizacji ACA.

W związku z tym, że Salahdine Parnasse przejdzie do kategorii lekkiej na pojedynek z Marianem Ziółkowskim na KSW Colosseum 2 stawką walki Eskiev vs. Ruchała będzie tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej.

W co-main evencie zmierzą się Tom Breese i Bartosz Leśko, przekonamy się czy Anglika „opuszczą” kontrowersje, które towarzyszą mu od debiutu w KSW. Dla Polaka będzie to trudne wyzwanie jednak Leśko przygotowywał się do tego starcia w Tajlandii, więc przynajmniej w stójce powinien dotrzymać Breesowi kroku.

Cichym kandydatem do miana walki wieczoru wydaje się być zestawienie Henrique Da Silva vs. Oumar Sy, pojedynek ten jest eliminatorem do boju o pas kategorii półciężkiej. Obaj zawodnicy dysponują nokautującą siłą ciosu i mogą „wyczarować” w Lubinie efektowny nokaut.

KSW 80 – gdzie oglądać?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:00. W skład transmisji wejdzie aż 10 walk w formule MMA.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Transmisję z gali KSW 80 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay.

Gdzie obstawiać KSW 80 – kursy bukmacherskie

Galę KSW 80 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-> Obstaw KSW w Fortuna TV!

Dla wszystkich fanów KSW, którzy nie mają jeszcze konta w Fortunie, mamy specjalną ofertę, która obowiązuje przy okazji wszystkich walk KSW 80 – 3x zwrot pełnej kwoty do 100, 200 lub 300 zł!

KSW 80 – wyniki live

Zostaw ocenę
0
0