Daniel Tarchila KSW 80 wygrana

KSW 80: Tarchila pokonał Kazieczkę. 19-letni Mołdawianin zaskoczył Polaka!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 marca 2023

W piątej walce gali KSW 80 w Lubinie doszło do starcia dwóch utalentowanych zawodników reprezentujących nową generację fighterów. W okrągłej klatce KSW zmierzyli się Wojciech Kazieczko i Danil Tarchila. Dla nastolatka z Mołdawii był to debiut w federacji KSW. Jaki padł wynik w walce Kazieczko vs. Tarchila?

Pojedynek Wojciecha Kazieczko z Danu Tarchilą zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej. Obaj zawodnicy wypełnili limit w trakcie ważenia przed galą KSW 80. Faworytem tej walki bez wątpienia jest Polak jednak utalentowany Mołdawianin niejednokrotnie udowodnił, że jak mocno trafi rywala to później nie wypuści z rąk szansy na wygraną.

Jaki padł wynik w walce Wojciecha Kazieczko z Danilem Tarchilą? Który z zawodników okazał się lepszy? Poniżej relacja z walki.

KSW 80 – gdzie oglądać?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:00. W skład transmisji wejdzie aż 10 walk w formule MMA.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki

Długie proste i niskie kopnięcia ze strony Kazieczki. Bardzo mocnym ciosem wystrzelił Tarchila, ale niecelnie. Trafia Wojtek Kazieczko, Mołdawianin na macie jednak szybciutko wstaje. Bardzo solidne low kicki ze strony „Predatora”. Tarchila stara się wchodzić z mocnym prawym skracając dystans jednak nadziewa się raz po raz a to na niskie kopnięcia, a to na krótkie stopujące proste Polaka. Zaczyna trafiać niebezpiecznie Daniel Tarchila. Wojciech Kazieczko zwalnia tempo starcia. Mocny lewy sierpowy Polaka trafia celu i zatrzymuje atak Mołdawianina. Niebezpiecznie wyglądają obszerne prawe ze strony Tarchili, jeśli trafi takim ciosem to będzie po walce, póki co jednak Polak sprytnie unika tych uderzeń lub przyjmuje je na gardę.

Kazieczko atakuje nogę wykroczną rywala, a ten odpowiada wysokim kopnięciem. Wygląda na to, że wraz z biegiem czasu więcej do powiedzenia ma Daniel Tarchila, który skraca dystans i wywiera presję na Kazieczce, który walcząc z kontry ma ręce pełne roboty. Kazieczko trafił mocnym prawym, ale Mołdawianin ustał cios i po chwili spróbował obalić Polaka. Dwukrotnie próbował obalenia rywal jednak Kazieczko nie dał się sprowadzić na matę. Cały czas ta sama sytuacja Danu trafia częściej ciosami pięściami natomiast Wojtek ładnie low kickami i sporadycznie pojedynczymi ciosami stopującymi.

Tarchila zaczął trzecią rundę od niskich kopnięć. Kazieczko wykorzystuje zasięg rąk i karci zapędy rywala pojedynczymi ciosami. Bardzo ładna kombinacja ciosów ze strony Mołdawianina. Seria niskich kopnięć w wykonaniu Wojciecha Kazieczko. Próba wysokiego kopnięcia ze strony Polaka. Mocno jednak trafia Tarchila! Ależ trafia Danil! Kazieczko zwalił się z nóg! Mołdawianin nie chciał dobijać bezbronnego Polaka jednak sędzia Bronder nie przerwał walki i nim Tarchila doskoczył na matę Kazieczko zdołał się wybronić. Próba baggy choke, nic z tego. Idzie po obalenie Kazieczko, ale brutalnie karci go Tarchila, który trafia łokciem, ciosem pięścią i low kickiem. Próba latającego kolana ze strony Wojtka. Tarchila bardzo ładnie pracuje zapaśniczo i obala Polaka. Koniec walki, wow czekamy na decyzję sędziów, będzie blisko!

Daniel Tarchila pokonał Wojciecha Kazieczko po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0