ksw 80 piwowarczyk pokonał gładkowicza

KSW 80: Piwowarczyk brutalnie rozbił Gładkowicza [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 marca 2023

W czwartej walce gali KSW 80 w Lubinie zmierzyli się Damian Piwowarczyk i Bartłomiej Gładkowicz. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej (-93 kg). Jaki padł wynik w walce Piwowarczyk vs. Gładkowicz?

Gala KSW 80 nabiera tempa, czas na czwarty pojedynek tego wydarzenia. W okrągłej klatce KSW na przeciw siebie stanęli Damian Piwowarczyk i Bartłomiej Gładkowicz. Obaj zawodnicy mają wiele do udowodnienia, a przegrana w tym starciu może oznaczać dla nich pożegnanie z najlepszą organizacją MMA w Polsce.

Jaki padł wynik w walce Piwowarczyka z Gładkowiczem? Kto okazał się górą w tym starciu? Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego pojedynku.

KSW 80 – gdzie oglądać?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:00. W skład transmisji wejdzie aż 10 walk w formule MMA.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki:

Dwa krótkie celne ciosy Gładkowicza. Klincz pod siatką. Rozerwanie klinczu i dwa celne lewe proste ze strony Piwowarczyka. Damian trafia mocno i Bartek ląduje na kolanach, ale wstaje. Kolejne udane celne ciosy Damiana Piwowarczyka. High kick, kolana, łokcie ze strony Damsyna. Wow! Niesamowita kanonada ciosów i efektownych akcji ze strony Damiana Piwowarczyka! Obrotowy łokieć, mocne ciosy pod siatką, w końcu Gładkowicz padł na dół i sędzia przerwał walkę!

Zostaw ocenę
0
0