KSW 80 Oumar sy udusił henrique

KSW 80: Oumar Sy udusił Frankensteina w 1. rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 marca 2023

W ósmej walce gali KSW 80 zmierzyli się Henrique Da SIlva oraz Oumar Sy. Dwaj mocni zawodnicy kategorii półciężkiej zapowiadali, że zrobią wszystko by wygrać ten pojedynek i zbliżyć się do starcia o pas mistrzowski kategorii do 93 kilogramów. Jaki padł wynik w walce Da Silva vs. Sy?

Wydawało się, że pojedynek Brazylijczyka z Francuzem będzie eliminatorem do boju z mistrzem Ibragimem Chuzhigaevem jednak Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy federacji KSW powiedział iż nie jest to jeszcze pewne.

Nie zmienia to faktu, że obaj zawodnicy są w czubie rankingu i potrzebują kolejnej wygranej by ucementować swoją pozycję w topie. Jaki zatem padł wynik na KSW 80? Kto okazał się lepszy, Brazylijczyk czy Francuz?

KSW 80 – gdzie oglądać?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:00. W skład transmisji wejdzie aż 10 walk w formule MMA.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki:

Bardzo szybkie sprowadzenie Francuza, który zapina trójkąt na korpusie Brazylijczyka. Sy ma całą rundę na to by popracować nad zapięciem duszenia zza pleców. Da Silva fauluje uderzając głową rywala, sędzia zwraca mu uwagę. Oumar Sy wykorzystuje ten moment i szybciutko zapina duszenie zza pleców. Po walce! Francuz błyskawicznie udusił Frankensteina!

Zostaw ocenę
0
0