Michał Michalski znokautował Golubovskisa

KSW 80: Michał Michalski nokautuje Golubovskisa brutalnymi łokciami w parterze! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 marca 2023

W siódmej walce gali KSW 80 zmierzyli się Michał Michalski i Erikas Golubovskis. Pierwotnie Michalski miał zmierzyć się z Giogrim Kvelidze jednak Gruzin pośliznął się w saunie w trakcie zbijania wagi i doznał urazu pleców. Na szczęście udało się szybko znaleźć odpowiednie zastępstwo.

Michał Michalski powraca do okrągłej klatki po dwuletniej przerwy, a jego oponentem będzie debiutujący w KSW Litwin. Dla Polaka będzie to już siódma walka w federacji KSW, natomiast jego rywal walczył do tej pory głównie w Austrii i Niemczech.

Jaki padł wynik w walce Michalski vs. Golubovskis na gali KSW 80? Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pojedynku, który odbył się w Lubinie.

KSW 80 – gdzie oglądać?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:00. W skład transmisji wejdzie aż 10 walk w formule MMA.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki:

Bardzo szybkie sprowadzenie ze strony Michała Michalskiego! 21-letni Golubovskis atakuje łokciami z dołu. Polak przesunął się z rywalem na macie pod siatkę tak by ten nie mógł się skręcać z pleców. Spokojna praca Michalskiego z góry i próby ataków łokciami na głowę rywala. Michał Michalski ustabilizował pozycję poszedł do krucyfiksu, a gdy Litwin kręcił się na boki Polak skrzętnie wykorzystał okazję i zasypał rywala prawdziwym gradem ciosów z góry. Cóż za brutalne łokcie Michalskiego! Koniec walki!

Zostaw ocenę
0
0