KSW 80 Kamil Szkaradek udusił

KSW 80: Szkaradek udusił Chrobaka w 1. rundzie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 marca 2023

W drugiej walce gali KSW 80 w Lubinie zmierzyli się Kamil Szkaradek i Patryk Chrobak. Pojedynek z udziałem Szkaradka miał pierwotnie odbyć się w limicie kategorii koguciej jednak po tym jak zmieniono mu rywala z powodu kontuzji Górnego limit został podniesiony ze 135 na 135 funtów (63 kilogramy). Jaki wynik padł w tej walce?

Na gali KSW 80 w Lubinie niepokonany Kamil Szkaradek (3-0, 1 KO) miał zmierzyć się z Przemysławem Górnym, ale ten musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji żeber. W jego miejsce wszedł Patryk Chrobak (3-2, 2 KO, 1 Sub).

Jaki był wynik drugiej walki gali KSW 80, która odbyła się dziś w RCS Arenie w Lubinie?

KSW 80 – gdzie oglądać?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:00. W skład transmisji wejdzie aż 10 walk w formule MMA.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki:

Klincz niemal od samego początku. Chrobak obalił jednak zawodnicy szybko wstali. Po chwili walkę na matę przeniósł Kamil Szkaradek. Minęła zaledwie minuta pojedynku i Szkaradek już jest w dosiadzie. Kamil Szkaradek pracował na tyle dobrze, że Patryk Chrobak oddał plecy, a to sprawiło, że Szkaradek szybko zapiął ciasne duszenie zza pleców czym zmusił rywala do odklepania.

Zostaw ocenę
0
0