Chan Sung Jung Holloway call out

Korean Zombie odpowiedział na wyzwanie Maxa Hollowaya! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 kwietnia 2023

Max Holloway zanotował wygraną na gali UFC w Kansas. Na konferencji prasowej po wydarzeniu Hawajczyk powiedział, że chciałby zawalczyć w Australii z Koreańczykiem Chan Sung Jungiem. Dziś Korean Zombie odpowiedział na wyzwanie „Blesseda”.

Max Holloway pokonał Arnolda Allena po jednogłośnej decyzji sędziów. Hawajczyk przerwał tym samym złą passę i zaliczył udany powrót do octagonu po dziewięcio-miesięcznej przerwie. Po zwycięstwie na gali w Kansas „Blessed” rozmawiał z dziennikarzami i powiedział, że chciałby zmierzyć się z Koreańskim Zombie, nazywając go legendą i jednym z zawodników starej gwardii, którzy jeszcze utrzymali pozycję w najlepszej lidze MMA na świecie. Holloway chce walki z legendą UFC! „Dziwne, że jeszcze ze sobą nie walczyliśmy. Zróbmy to w…”

Dziś Korean Zombie odpowiedział na wyzwanie Hawajczyka. Czy weteran WEC i UFC przyjął propozycję walki? Oczywiście, że tak! W poście zamieszczonym na instagramie Chan Sung Jung napisał i powiedział:

„Minęło trochę czasu. Dzięki za podsycenie ognia. Holloway jeśli chcesz ze mną walczyć, możemy bić się gdziekolwiek w dowolnym terminie. Jedziemy z tym bracie!”

Rosną zatem szanse na to, że fani otrzymają wymarzone zestawienie dwóch doskonałych strikerów, którzy przez wiele lat obdarzali nas niebywałymi emocjami i dawali świetne pojedynki często kończone spektakularnymi nokautami lub poddaniami.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments