Julianna Pena o wpadce dopingowej silvy ufc

Julianna Pena ostro o wpadce Silvy: „Cheaterka. Brałaś doping, żeby pokonać dwie 41-latki?”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 sierpnia 2023

Julianna Pena, była mistrzyni organizacji UFC skomentowała wpadkę dopingową Mayry Bueno Silvy. „Venezuelan Vixen” ostro zrugała i zwyzywała Brazylijkę sugerując, że ta stosowała niedozwolone środki by pokonać dwie 41-letnie rywalki.

Wczoraj informowaliśmy was o tym, że Mayra Bueno Silva, zawodniczka organizacji UFC zanotowała wpadkę dopingową. Brazylijka wypowiedziała się na swoim instagramie, gdzie zwróciła się do fanów. Dedykowany artykuł na ten temat możecie przeczytać tutaj. Zawodniczka wygrała cztery kolejne walki w UFC i wpadła na dopingu! „Wykryto u mnie środek…”

Do wpadki dopingowej Silvy odniosła się Julianna Pena, była mistrzyni organizacji UFC w kategorii koguciej, która ma w rekordzie zwycięstwa nad takimi fighterkami jak: Amanda Nunes, Sara McMann, Cat Zingano czy Jessica Eye.

Oto co Pena napisała na twitterze:

„#CHEATara (zlepek słów Cheaterka i Sheetara, czyli pseudonimu Bueno Silvy)”
„Widzę, że ładnie nawiązałaś do swojego pseudonimu. Teraz wrócisz by być mało ważną fighterką na galach w UFC Apex. Brałaś doping, żeby pokonać dwie 41-latki? Nie potrafisz przejść testu antydopingowego? Nie śmiej wypowiadać mojego nazwiska ty głupia dz*wko.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments