Joanna Jędrzejczyk o Rondzie UFC

Joanna Jędrzejczyk na temat powrotu Rondy Rousey: „Może walczyć o tytuł…”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 11 lipca 2023

Joanna Jędrzejczyk w trakcie UFC International Fight Week udzieliła wywiadu The Schmo. Polka została zapytana o plotki dotyczące powrotu Rondy Rousey i okazała spore wsparcie Amerykance. Ponad to JJ wypowiedziała się również na temat rewanżowej walki Alexy Grasso z Valentiną Shevchenko.

Joanna Jędrzejczyk stoczyła ostatni zawodowy pojedynek w czerwcu ubiegłego roku. Polka od tamtej pory pozostaje nieaktywna, a choć planowała powrót do octagonu to przeszkodziła jej w tym kontuzja i operacja barku.

Joanny nie mogło jednak zabraknąć na UFC International Fight Week, gdzie zaproszono wszystkie największe gwiazdy organizacji. Przy okazji wizyty w Las Vegas Jędrzejczyk udzieliła wywiadu The Schmo.

Dziennikarz zapytał byłą mistrzynię kategorii słomkowej o to co sądzi na temat ewentualnego powrotu Rondy Rousey do startów w UFC. Oto co odpowiedziała Joanna:

„Może walczyć o wakujący tytuł. To jest jej pas.”

Dopytana o to kto powinien być rywalką „Rowdy” Jędrzejczyk powiedziała:

„Julianna Pena lub Raquel Pennington. Raquel zasługuje na walkę o pas, ma teraz serię zwycięstw.”

W dalszej części rozmowy The Schmo zapytał Joannę o to jak zapatruje się na rewanżowy pojedynek Alexy Grasso z Valentiną Shevchenko. Polka skomentowała to zestawienie następująco:

„Nie wiem, nie lubię typować walk. Wiem jak twarda fizycznie i psychicznie jest Valentina jednak wiem też jak wiele siły i energii dodaje wygranie pasa UFC. To jest zupełnie inna motywacja, nawet czuje się większą siłę w mięśniach, także to będzie po stronie Alexy.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Johuj
1 rok temu

Co za obszerny ,, artykuł ”
Tylu ciekawostek i nowinek się dowiedziałem…