ronda rousey wwe

Ronda Rousey bliżej powrotu do UFC? Poznaliśmy nowe informacje w sprawie umowy „Rowdy” z WWE!

S
0
Opublikowano: 04 lipca 2023

Wiele wskazuje na to, że Ronda Rousey może ponownie trafić do największej organizacji MMA na świecie! Informacje na temat „Rowdy” podał dobrze poinformowany dziennikarz Dave Meltzer.

Ronda Rousey to była mistrzyni organizacji UFC w kategorii koguciej, która bez wątpienia należy do najważniejszych postaci w historii kobiecego MMA. Amerykanka w pewnym momencie była jedną z największych gwiazd najlepszej ligi MMA na świecie, a aktualnie z powodzeniem startuje w pro-wrestlingowej organizacji WWE, do której na pełen etat dołączyła w 2018 roku.

Niewykluczone, że już wkrótce Rousey zdecyduje się na powrót do MMA. Takie informacje podał przed kilkunastoma dniami Jon Anik. Zdaniem komentatora UFC, Ronda mogłaby być jedną z zawodniczek, która wystąpiłaby o wakujący pas wagi koguciej.

Te rewelacje nie zostały wzięte za pewnik przez fanów. Więcej na ten temat zdradził Dave Meltzer, znakomicie poinformowany dziennikarz Wrestling Observer Radio, który często ma informacje z pierwszej ręki na temat WWE.

„Przez cały, cały, calutki czas taki był plan. Opóźniano to, aż w końcu Ronda doznała kontuzji i – nie znam daty, może to być na SummerSlam, może chwilę później, – ale Ronda ma ostateczną datę. Podała im dzień, 'dotąd pracuję’. Pamiętam, że z kimś rozmawiałem i powiedziałem: 'wiem, że planują TO i wydaje mi się, że będzie to duża walka na WrestleMani’, a ktoś mi odpowiedział: 'nie, bo jej końcowa data to…’ – ale się nie dowiedziałem. Wiem tylko, że to długo przed WrestleManią.”

SummerSlam to letnia gala WWE, która w tym roku odbędzie się 5 sierpnia. Na to wydarzenie organizacja zazwyczaj szykuje pojedynki z udziałem największych gwiazd, a do takowych należy Ronda Rousey. Była zawodniczka UFC straciła niedawno tytuły mistrzyń drużynowych po tym, jak odwróciła się od niej Shayna Baszler. Niewykluczone, że program pomiędzy fighterkami MMA będzie ostatnim w pro-wrestlingowej karierze „Rowdy”.

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments