Jakub Wikłacz po KSW 86 to było nieumyślne

Jakub Wikłacz po KSW 86: „To było nieumyślne, to była już czwarta runda” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 września 2023

Jakub Wikłacz dziś na spokojnie po gali KSW 86 w hotelowym pokoju nagrał wypowiedź zadedykowaną zarówno kibicom jak i Sebastianowi Przybyszowi. Co dokładnie powiedział mistrz KSW?

W walce wieczoru gali KSW 86 we Wrocławiu doszło do bardzo nietypowej sytuacji. Jakub Wikłacz wyprowadził soccer kicka w czwartej rundzie. Sebastian Przybysz przyjął uderzenie na rękę i głowę i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Mark Goddard, sędzia ringowy odebrał kopnięcie Polaka jako nieintencjonalny uznając, że Wikłacz myślał, że Przybysz wstaje i w ten sposób chciał go zatrzymać. Goddard zarządził odjęcie dwóch punktów Wikłaczowi w rundzie 4. Byliśmy zatem świadkami technicznej decyzji czego wynikiem był remis w main evencie.

Taki werdykt sprawił, że zawodnik Czerwonego Smoka pozostał mistrzem federacji KSW. Teraz dzień po gali Wikłacz nagrał specjalną wiadomość dla kibiców, padły także słowa skierowane do Sebastiana Przybysza.

Jakub Wikłacz po KSW 86: „To było nieumyślne”

Jakub Wikłacz dzień po gali KSW 86 na chłodno skomentował wydarzenia, do których doszło w okrągłej klatce federacji KSW:

„Cześć witam was wszystkich, jesteśmy po gali, jest już drugi dzień. No i na chłodno chciałbym wszystkich przeprosić, wszystkich oglądających, wszystkich którzy czekali na tę walkę. No i też oczywiście Sebastiana, tutaj ogromny szacunek dla niego i dla was. Nie tak to miało wyglądać i właśnie to jest najgorsze w tym, że czułem, że prowadzę ten pojedynek, a przydarzyło się takie coś, że nawet ciężko mi to opisać. To było totalnie nieumyślne to też może była kwestia, że to była już czwarta runda, ja byłem też po knockdownie, ta walka nie była lekka. W efekcie coś takiego się zdarzyło i jedyne co to mogę was wszystkich przeprosić, że w taki sposób ta walka została zakończona. Też nad tym ubolewam bo mogłem walkę po prostu wygrać, czułem że tego dnia jestem lepszy.”

KSW 87 obstaw galę – Zakład bez ryzyka!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments