derrick lewis znokautował rywala i ściągnął spodenki ufc video

Derrick Lewis znokautował rywala i wypiął goły tyłek w stronę kibiców! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 maja 2024

Derrick Lewis znokautował Rodrigo Nascimento w trzeciej rundzie walki wieczoru gali UFC w St Louis. Po zwycięstwie Amerykanin pozwolił sobie na skandaliczny gest.

Derrick Lewis zapisał na swoim koncie piętnaste zwycięstwo przez nokaut w octagonie organizacji UFC. „The Black Beast” trafił Rodrigo Nascimento w stójce, a następnie dobił rywala ciosami w parterze.

Kibice, którzy od lat oglądają gale organizacji UFC dobrze wiedzą, że Lewis po zwycięstwie często ściąga spodenki i udziela wywiadu stojąc w bokserkach. Tym razem jednak zawodnik poszedł o krok dalej i wykonał gest, który nie spodobał się zebranej w hali publiczności.

Niektórzy kibice buczeli, gwizdali i negatywnie reagowali w trakcie walki Lewis vs Nascimento. Derrick Lewis postanowił, więc pokazać gdzie ma ich zachowanie. Zawodnik chodził po octagonie i w pewnym momencie zatrzymał się, a następnie zsunął bokserki i wypiął goły tyłek w stronę kibiców.

Nagrania z momentem nokautu w walce wieczoru gali UFC St Louis, a także obsceniczny gest Lewisa możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments