tomasz narkun pokonał jędraczkę i skomentował wygraną na sbs 5

Tomasz Narkun pokonał Arkadiusza Jędraczkę i skomentował zwycięstwo na Seaside BattleS 5

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 maja 2024

Tomasz Narkun pokonał Arkadiusza Jędraczkę w pierwszej rundzie walki wieczoru gali Seaside Battles 5 w Szczecinie. Sensacji nie było, a Narkun szybko podsumował wygraną.

Kiedy na dzień przed galą Seaside BattleS 5 ogłoszono nazwisko rywala Tomasza Narkuna szybko pojawiła się fala krytyki i głosy niezadowolonych kibiców, którzy spodziewali się większego wyzwania dla byłego mistrza KSW.

Tomasz Narkun zrobił to co miał zrobić w walce wieczoru gali SBS 5 i pewnie pokonał Arkadiusza Jędraczkę przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie walki. Tuż po walce reprezentant Berserkers Team zamieścił długi komentarz w sieci, w którym odniósł się do starcia sugerując, że miał mierzyć się z innym rywalem.

– Kilka słów ode mnie, bo mimo, że to lokalna gala to zrobiło się spore poruszenie w mediach. Na początku dziękuję mojemu rywalowi Arkadiuszowi Jędraczce za podjęcie walki na ostatnią chwilę i w sumie uratowanie jej, dzięki czemu moje przygotowania nie poszły na marne, a wy mogliście, oprócz innych wojowników zobaczyć także mnie. Rywal miał być inny, ostatecznie był Arek i nie zamierzałem go lekceważyć.

– Dziękuję za wsparcie tym, którzy mi kibicują, w bardziej i mniej wzniosłych momentach, w wygranych i porażkach podczas tej naszej przygody w MMA. Dziękuję tym, którzy są na dobre i na złe oraz tym, którzy negatywnie się odnoszą do miejsca w którym walczę i rywali z, którymi się mierzę, bo po prostu to pokazuje, że w mnie wierzycie i widzicie mnie w walkach o najwyższe cele. Właśnie takie w najbliższym czasie zamierzam stoczyć. Jest kilka opcji. Dużo przed nami.

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments