Pereira Adesanya lotnisko

Israel Adesanya i Alex Pereira zaliczyli śmieszne spotkanie na lotnisku [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 maja 2023

Israel Adesanya i Alex Pereira wpadli na siebie na lotnisku i obaj uwiecznili rywala na krótkich filmikach. Adesanya podróżował z Alexem Volkanovskim, chwycił za kamerę telefonu kliknął by wykonać zooma i wtedy w obiektywie pojawił się Alex Pereira.

Israel Adesanya odebrał Alexowi Pereirze pas mistrzowski UFC w kategorii średniej. W konsekwencji „Poatan” podjął decyzję o przejściu do kategorii półciężkiej i na gali UFC 291 stanie do walki z Janem Błachowiczem. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. Jan Błachowicz vs. Alex Pereira na UFC 291 w Salt Lake City!

Między zawodnikami doszło do przypadkowego, niemal komediowego spotkania na lotnisku. Obaj wykonywali w ostatnim czasie obowiązki medialne i najwyraźniej wracali po nich do domu.

Alex Pereira odpłacił się Stylebenderowi tym samym i także uchwycił go na kamerze. Izzy zaczął się śmiać z całej sytuacji i początkowo starał się uciec przed kamerą jednak ponieważ obaj zawodnicy czekali w kolejce do odprawy na lotnisku to musiał się zatrzymać.

Trzeba przyznać, że wyglądało to wszystko odrobinę niczym sceny z filmu komediowego. Warto jednak zaznaczyć, że zawodnicy którzy stoczyli już ze sobą wiele pojedynków okazali sobie szacunek i miło, że nie doszło do żadnej przepychanki nie wspominając już o rękoczynach.

Alex Pereira zamieścił w sieci film z podpisem:

„Zgadnijcie kogo spotkałem na lotnisku?”

Natomiast Israel Adesanya opublikował nagranie z dopiskiem:

„Moje życie to gra video.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments