islam makhachev przed ufc 294 rankingi to gówno

Islam Makhachev przed UFC 294: „Kiedy Alex ostatni raz kogoś znokautował? Rankingi są g*wno warte!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 października 2023

Islam Makhachev przed UFC 294. Mistrz kategorii lekkiej odpowiadał na pytania dziennikarzy w trakcie dnia medialnego. Dagestańczyk stwierdził między innymi, że nie pamięta kiedy Alex Volkanovski kogoś znokautował. Makhachev stwierdził również, że rankingi są nic nie warte.

Islam Makhachev zmierzy się z Alexandrem Volkanovskim w walce wieczoru gali UFC 294. Będzie to rewanżowe starcie zawodników. W pierwszej potyczce górą był Makhachev, który wygrał po decyzji sędziów.

Jak Islam zapatruje się na zmianę rywala na kilka dni przed galą? Makhachev został zapytany przez dziennikarzy o to czy miał czas na to by dokonać poprawek i zmian w planie treningowym, przygotowaniach oraz gameplanie na walkę.

Islam Makhachev przed UFC 294:

„Szczerze nie miałem czasu by cokolwiek zmienić w przygotowaniach. Po prostu kontynuowałem treningi. Wszyscy znają mój styl walki. Muszę być po prostu w dobrej formie i tyle.”

Mistrz UFC w kategorii lekkiej został zapytany o to co sądzi na temat tego, że Volkanovski przyjął walkę rewanżową i wskoczył do rozpiski jako późne zastępstwo. Odpowiedział także na wypowiedź Alexa na temat tego, że cała presja ciąży na Dagestańczyku.

„On nie ma nic do stracenia, zostawił swój pas w Australii. Dlatego przyjął walkę, przyjechał zarobić kasę. Wszyscy o tym wiedzą. Ja nie czuję żadnej presji, jestem mistrzem nie ma znaczenia kto jest naprzeciw mnie w octagonie. Natomiast tak potwierdzam, Alex nie ma żadnej presji. Ja już raz z nim wygrałem, jak wygram drugi raz to ludzie powiedzą: 'Nie miał pełnego obozu, nie był w dobrej formie.’. Dla mnie to nie ma znaczenia, ja wchodzę do octagonu po to, żeby go skończyć.”

Islam Makhachev – Rankingi są g*wno warte

Makhachev o tym co powinien robić mistrz UFC, jak powinien się zachowywać kiedy przychodzi oferta walki. Islam skrytykował także rankingi UFC:

„To jest to co mistrz UFC powinien robić. Jeśli jesteś prawdziwym mistrzem powinieneś przyjąć walkę niezależnie od tego ile dni masz na przygotowanie czy kto będzie twoim rywalem. Nie tak jak wasz mistrz pound for pound jak dali mu walkę z Chaelem Sonnenem. Zobaczcie na to jak to wygląda, numer jeden (Jon Jones) kogo on pokonał z rankingu P4P w pięciu ostatnich walkach? Co do tych rankingów chcę powiedzieć jedno są g*wno warte i nie zamierzam więcej w nie zaglądać. Naprawdę nie wiem kto robi te rankingi.”

Makhachev – Kiedy Alex kogoś znokautował?

Mistrz kategorii lekkiej zareagował także na słowa Alexandra Volkanovskiego, który powiedział, że zamierza znokautować Islama. Pełną wypowiedź Volka znajdziecie w dedykowanym artykule. Alexander Volkanovski przed UFC 294: „Makhachev będzie uciekał w zapasy po moich ciosach. Chcę go znokautować nie zdoła…”. Oto co na ten temat myśli Makhachev:

„Nie pamiętam kiedy Alex ostatni raz kogoś znokautował. Wszyscy chcą narzucać na mnie presję, on chce żebym o tym myślał jednak ja się tym nie przejmuję. Każdy kto wchodzi ze mną do octagonu chce mnie znokautować jednak ja zatrzymuję ich wszystkich.”

Walkę Makhachev vs. Volkanovski 2 obstawisz oraz obejrzysz na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, skorzystaj z promocji dla nowych graczy i wypełnij pierwszy kupon. Obstaw galę i oglądaj transmisję z UFC 294 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments