alexander volaknovski przed ufc 294 makhachev będzie uciekał w zapasy

Alexander Volkanovski przed UFC 294: „Makhachev będzie uciekał w zapasy po moich ciosach. Chcę go znokautować nie zdoła…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 października 2023

Alexander Volkanovski udzielił wywiadu przed UFC 294. W trakcie rozmowy z reporterką Farah Hannoun Australijczyk powiedział, że zamierza zaatakować Islama Makhacheva pięściami, kolanami i kopnięciami i spodziewa się, że Dagestańczyk będzie uciekał w zapasy. Volkanovski zapewnił, że Islam nie zdoła go umęczyć i spowolnić.

Alexander Volkanovski wskoczył do walki wieczoru gali UFC 294 w miejsce kontuzjowanego Charlesa Oliveiry. Więcej na temat zmiany w main evencie gali w Abu Dhabi przeczytacie w dedykowanym artykule. Islam Makhachev vs. Alexander Volkanovski 2 na UFC 294!

Mistrz UFC w kategorii piórkowej udzielił wywiadu Farrze Hannoun, reporterce portalu MMAJunkie. W trakcie rozmowy „The Great” zdradził swoje nastawienie przed rewanżowym pojedynkiem z Islamem Makhachevem.

„Przed pierwszą walką i w jej trakcie okazałem mu wiele szacunku. On na to zasługuje jednak z perspektywy czasu mogłem się troszkę z tym wstrzymać. Teraz natomiast sytuacja jest diametralnie inna. Wejdę do octagonu po to, żeby go skończyć przed czasem. Zawsze jestem gotowy na pięć rund jednak naprawdę chcę wygrać przed czasem bo to będzie wielkie dla mojego dziedzictwa i sprawi, że ludzie będą o tym mówić.”

W pierwszym pojedynku Dagestańczyk kontrolował zapaśniczo walkę przez ponad siedem minut co okazało się jednym z głównych punktów, które przeważyły podczas decyzji sędziów. Volkanovski spodziewa się, że Makhachev ponownie będzie chciał go zmęczyć obaleniami i zapasami jednak ostrzega rywala:

„Gwarantuję, że będzie uciekał w zapasy po moich ciosach. Zamierzam okładać go pięściami, kolanami i kopnięciami. Będę atakował w każdy możliwy sposób. Zakładam, że jego planem będzie chęć spowolnienia mnie i przetrzymanie walki do rund mistrzowskich. Ja nie miałem pełnego obozu i on będzie liczył, że ja będę wolniejszy i stracę kondycję. Zapewniam, że tak nie będzie. Zamierzam go znokautować. Chcę zrobić to szybko.”

Wszystkie wydarzenia organizowane przez UFC możesz obstawić i oglądać na eFortuna.pl. Załóż konto i skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka skierowanej do nowych użytkowników. Obstaw UFC 294 tutaj.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments