Emmett Topuria Jacksonville UFC

Ilia Topuria zmierzy się z niedawnym pretendentem do pasa na czerwcowej gali UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 marca 2023

Ledwie wczoraj poinformowaliśmy was o tym, że Brian Ortega zdradził iż Ilia Topuria ma już zakontraktowany kolejny pojedynek, a w nocy na jaw wypłynęły kolejne informacje na ten temat. Z kim zatem zmierzy się trenujący w Hiszpanii Gruzin?

Alvaro Colmenero komentator gal UFC transmitowanych na antenie hiszpańskiego Eurosportu opublikował informację zdradzającą nazwisko rywala Ilii Topurii. Jako, że Gruzin mieszka i trenuje w Hiszpanii to zapewne jest to sprawdzona informacja wyciągnięta bezpośrednio od osób powiązanych z obozem Ilii.

Wróćmy jednak na chwilę do pierwszego przecieku w tej sprawie. To Brian Ortega, czyli inny zawodnik którego wyzywał do walki Topuria, zdradził że sam powoli wraca do zdrowia jednak wie, że Ilia ma już zakontraktowany kolejny pojedynek. Więcej na ten temat tutaj. Brian Ortega odpowiedział na wyzwanie Topurii i przy okazji zdradził…

Kto zatem będzie oponentem Gruzina? Wszystko wskazuje na to, że Topuria w połowie czerwca, a dokładniej 17 dnia tego miesiąca zmierzy się z Joshem Emmettem, czyli niedawnym pretendentem do tymczasowego pasa kategorii piórkowej. Amerykanin miał na koncie kilka zwycięstw z rzędu jednak stracił dobrą serię przegrywając przez poddanie z Yairem Rodriguezem.

Zostaw ocenę
0
0